Shopping Pattayal

Tere, Soovitage parimaid shoppingu kohti Pattayal. Eelmisel aastal käisime, mingit erilist head kohta küll ei leidnud. Ostud said tehtud, aga... kuis on lood Phuketil shoppmisega? Kallimad hinnad?

Lähete uuesti Pattayale? Või Phuketti? Pattayast sõitke Bangkokki ostlema. Ekspressbussiga pilet kõigest ~117 THB ja sealt Ekamai bussijaamast saab otse Skytrainiga osturajooni. Bussijaaamast siis kas 7 või 8 peatuses maha tulla.

  1. Festival Shopping Center p6hja Pattayal
  2. Mall Beach Roadil (seal kus Mcdonalds ja Burgerking)
  3. parim on siiski Outlet Mall Tesco Lotuse k6rval Sukhumvitil

Big C ehk Festival Center, 2-d Roadil Soi 2 ja 3 vastas. Teine Big C on South Roadil. Mike Shopping Mall, Beach Road Royal Garden Plaza, Beach Road Carrefour, Central Road Tesco Lotus, Sukhumvit/Theprasit Roadil ja ka North Roadil. Tops Supermarket Central Road/2-nd Road. Best Supermarket Central Road/2-nd Road ning ka North Road/Naklua Road.

Need on suured universaal-kaubamajad, aga neid on veel...

Spetsiifilisemalt:

Tehnika ja elektroonika (arvutid, mobiilid, kaamerad, arvutimängud, tarkvara jne): Tuc.Com, South Road.

Jalatsid: suur kauplus sisenemisega Beach Road/2-nd Road lõunapoolses otsas.

Toiduained ja alkohol: Friendship Supermarket, South Roadil ning Foodland, Central Road.

Sisustus ja mööbel: Decorum, Friendshipi kõrval. Suhteliselt väike, aga väga eksklusiivne. Suurimad mööbli- ja sisustuspoed asuvad Big C taga.

Kunst: galeriide tänav Royal Garden Plaza kõrval Beach Roadilt 2-d Roadi suunas.

Antiik ja religioon: Walking Streetil 3...4 kauplust, samuti mitmeid galeriisid sealsamas, aga ka mujal muidugi.

Suuremad turud: ööturg Theprasit Road Sukhumviti poolses otsas; 2-d Roadil Soi 9 "Made in Thailand" õhtusel ajal; igal teisipäeval ja reedel Soi Buakhao turg South Roadil päevasel ajal jne. jne.

Hulgihindadega firmakaubad: Factory Outlet, Sukhumvit Road paar km linnast välja põhja poole jmt.

Korralikke raamatukauplusi Pattayal tõesti ei ole. Paar tykki (peamiselt kasutatud raamatud) on Soi Buakhaol ja 2-nd Roadil, yht-teist on ka Tuc.Com alumisel korrusel.

nüüd pole muud,kui shoppama:)

Kas keegi Pattaya elanikest oleks nõus mulle ostma mõned asjad ja Eestisse saatma? Käisin kuu tagasi Pattayal ja mõned asjad millest olin huvitatud jäid ostmata. Kuna niipea tagasi ei tule, siis ehk on keegi nõus mind aitama. Ettetänades K