Sihanoukville ( Kambodza) -Phu Quoc saar!

Tere!

Kas kas kellegil kogemusi või teadmisi millega liigelda Sihanoukvillest  Phu Quoc`i? Kas tuleb reisida läbi  Ha Tieni või saab Sihanoukvillest otse saarele? Millist trantsporti soovitate kasutada Sihanoukvillest  Ha Tien´i?

Ardo

Kui googlesse sisestada "Sihanoukville to Phu Quoc", siis saab ammendava vastuse eeldusel , et inglise keelest  keskmisel tasmele aru saad..  Parimat! 

Kuidas nüüd öelda, Sihanoukville'ist saab lennukiga varsti  vist kõikjale Hiinas, aga mitte väga mujale peale Phnom Penhi ja Siem Reapi. HCM on vast lähim koht. Sihanouville asub täna Hiinas, kuigi Kambodža territooriumil. Kohalikud on sealt välja küpsetatud.

 Neli aastat tagasi samal marsruudil kulgedes kasutasime majutuskoha abi, kes organiseeris meile minibussi Kambodžast Vietnami ning Ha Tienist läksime saarele juba praamiga.

Kaks aastat tagasi läbisime marsuudi Phu Quoc- Sihanoukville. Ostsime saarelt paketi kus aeti viisad korda. Hommikul vara liikusime saarelt Ha Tieni ja sealt bussiga piirile. Jala üle, siis järgmisesse bussi. Meile sattus tol hetkel vana olemisega buss ja sõit kestis päris pikalt. Õhtul hilja pimedas olime kohal. Tol hetkel tundus see kõige mugavam variant, aga kui peaksin uuesti sama marsuudi valima, siis maksaksin rohkem ja leiaks mõne kiirema alternatiivi