Singapur-Vietnam

Kas keegi oskab soovitada norm.ööbimispaiku ja ilusaid kohti nendes riikides?

Vietnam on üsna suur riik ning millegi soovitamiseks on vaja teada, mis on reisi eesmärk (rannapuhkus, kultuurireis, söögireis, pulmareis vms?), eelarve, ajavahemik. Singapur on küll väiksem, kuid seal on esindatud absoluutset igat tüüpi majutusasutused väga erineva hinnatasemega. Seega nii üldisele küsimusele ei saa midagi konkreetset vastata.

Vaata palun kõigepealt läbi Trip.ee Vietnami (http://trip.ee/taxonomy/term/336) ja Singapuri (http://trip.ee/taxonomy/term/324) alajaotused ning täpsusta oma reisi puudutavat infot, siis oskaks Sulle ehk ka nõu anda.

Üldiselt aga on mõlemad väga lahedad ja külastamistväärt sihtkohad.

Vietnamis ööbimikohtade pärast pole vaja üldse muretseda. Ette broneerida pole ka suurt mõtet, kuna kõige parema hinna saad just kohapeal kaubeldes.
Kui siis võibolla esimene öö ,kui liiga hilja saabud. Hotelle on seal iga nurga peal nii et saad ilusti käia ja valida sobiva endale sobiva hinnaga.
.
.
.
6 = Õ, Ö, O!
2 = Ä, A!
Trip.ee

Meie esialgne plaan
Lend 21.12.11 – SIN kell 20.25 to HoChiMhin (Saigon)- 21.25
1 öö tuleb ööbida HoChi Mhin, sest Nha Trangi lähevad lennud:
22.12.11- lend HoChiMhin -Nha Trang 06.00, 07.45, 19.50
22.12 - 26.12 out kell 12.00- (23.24.25) Nha Trang- 4 ööd või 3 ööd, 1 öö Da Lat?
26.12- 30.12 - Phan ThietMui Ne – 4 ööd
30.12- 02.01.12(31. 01)- aastavahetus HoChiMhin (Saigon)- 3 ööd või rohkem- sõit saarele Pho Quc- leavaga 2,5 tundi Tuleb vaadata laeva graafikut ja kus sadam asub
02.01.12- 08.01.2012- saarel puhkamine 5 ööd (või vähem)- tuleb vaadata laeva tagasisõidu aega+ lend SIN.
08.01 Lend HoChi Mhin- Singapur
Kas oskad soovitada mõnda hotelli nendes kohtades
Tänades

http://asiarooms.com/ on mind minu Aasia-reisidel päris palju aidanud.

Sai üle-eelmine aastavahetus ka sealkandis ringi käidud. Panin mõningase info (sh. kasutatud ööbimiskohad) ka GoogleMapsi kaardile, vaata (zoomi linnasid, transpordijooned sisaldavad ka inffi), kui huvi on http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=216583227520135741436.000468ea8d86b502fc0e3
Mõned minupoolsed kommentaarid (mis ei pretendeeri lõpliule tõele):

  • mina läheks aastavahetuseks küll suurest linnast ära. Ma küll ei tea, miks sa valisid HCMC uue aasta vastuvõtmiseks, aga minu arust on palju chillim uut aastat vastu võtta nt. rannas väikse kesköise ujumisega. Mina tegin seda Nha Trangis Sailing Clubis. Lõbus oli...
  • Da Latis oleksin pikemalt. Mulle see linn meeldis ja sealne ümbrus samuti. Dreams Hoteli perenaine oli väga vastutulelik ja sebis kohaliku venna, kes ümbruskonnas ringi sõidutas ja juttu vestis
  • Mui Ne oli nii ja naa. Nats aega võib seal peatuda küll. Kui kitsurfing meeldib, siis on küll õige koht.
  • Phu Quoc oli üks mõnus lebokoht, aga kui sa sinna mööda maad minnes kuskil vahepeal peatuda ei taha, siis eelistaksin lennukiga minekut. Vastasel juhul arvesta päev otsa sõitmist Rach Giasse.
  • kuna tegu oli peak timega, siis ma bronnisin hydrofoili piletid Phu Quocile ette ühe agendi kaudu (võin kontakti jagada, kui huvi on), kes toimetas need mulle Rach Gia hotelli.
  • HCMCd päris kõrvale ei jätaks, seal on huvitavaid muuseumi, Cu Cho tunnelid jms.

Mulle Vietnam meeldis, läheks veel... eks mingi hetk tulebki minna ka põhja poolt avastama...

Phu Quoc´i saarel ööbisin Sea Star Resortis (http://seastarresort.com/seastarresort/eng/). Jäin selle majutuskohaga väga rahule.

Pikemalt Phu Quoc´i saare ja sealsete majutuskohtade kohta nt siin: http://trip.ee/content/vietnam/phu-quoc-i-saar.html

HCMC mulle endale samuti väga meeldis, uuesti Vietnami minnes kindlasti peatun seal taaskord. Olin HCMC-s umbes 2 täispäeva ja selle ajaga jõudis külastada Cu Chi tunneleid, Reunification Palace´i, War Remnants Museum´i ja veidi niisama linnas ringi jalutada. Soovitaksin neid kohti HCMC-s kindlasti külastada.

Üldiselt aga on Vietnam üksmu lemmikriike ja ei jõua ära oodata, millal õnnestub taaskord sinnakanti minna.

Suured tänud heade nõuannete eest.

Olen täiesti päri /Tip/ kommentaariga Vietnami kohta,üks mõnusamaid kohti maamuna peal.

Tip, kas said selle ööbimise alles kohapeal või bronnisid ette? Vaatasin ise ka seda Sea Star Resorti ja tundub üsna mõnus koht lebotamiseks, kuid mul ei õnnestunud leida veebruari teises pooles seal ühtegi vaba bungalowt mitte ühestki ei booking-com'i ega agoda.com'i jm kaudu.

Annete,

broneerisime pikalt ette. See on üsna popp koht ja veebruar on seal kandis tipphooaeg ka. Kui ma seal olin, oli koht kogu aeg täis, kuigi õnneks ei teki seal sellist ülerahvastatuse tunnet. Nägin, kuidas üks paar tahtis kohe toa saada ja ei saanud, sest täis oli. Hinna ja kvaliteedi suhe on 100% paigas. Sa võib neile kirjutada, äkki neil ikkagi on miskit vaba.

Ma ise broneerisin meili kaudu - täitsin nende kodulehel broneerimisvormi ja kogu hilisem infovahetus käis meili kaudu. Oldi ilusti lennujaamas vastas ja puha (edasi-tagasi transfeer on toa hinnas). Teenindus on seal super ja rahavs ülisõbralik. Nii et proovi, äkki koduka kaudu saad veel.

Muidu proovisin ca 2 kuud tagasi (oktoobris) Langkawil majutust saada tuleva aasta märtsiks - aga see, mida tahtsin, oli juba täis! Igatahes edu.