Sitsiilias campingus

Tere,

Oskab keegi selgitada, kas ilma telgita ka Sitsiilias campingusse minna tasub? Ehk siis, kas telke laenutatakse ka või on muid pigem odava hinnaga majutusvõimalusi neis (nt mingeid majakesi). Mugavusi taga ei aja, tahaks odavalt ära magada looduses.

Tänud!

Erkki

Vaatasin kiire otsinguga, et majakesed maksavad suurusjärgus €40-60/öö kahele, seega "odavalt ära magada looduses" vist siia alla ei lähe :) Kas telke ka laenutatakse, see mulle jäi ebaselgeks.

Teiselt poolt, kindlasti "odavalt ära magada looduses" kohti on, aga neid peab väga otsima, sest see ei ole Itaalia turismiteenuse ja itaallaste siseturismi tüüpviis. Oma telk on ikka inimestel kaasas :)

Paar aastat tagasi sai käidud Sitsiilias matkaautoga, siis ei olnud mingit probleemi ööbida mustalt. Linnasid ei katsetanud, aga mereäärsetes külades ei mingit probleemi. Sitsiilia kämbingud ei ole küll odavad ööbimis kohad hinnad olid 28-39 euri ööpäev ja üldjuhul taheti baseini eest veel eraldi raha. Me olime seal augustis.

Me võtsime bookingu kaudu üheks nädalaks viiekohalise apartmenti, mis maksis kokku seltskonna kohta 400€. Sisaldas hommikusööki, basseini jms. Ehk siis 11.4€ öö inimese kohta. Ma ei tea, mis hinnaklassi sa täpselt vaatad, kuid minu meelest on Sitsiilias üldjuhul majutusasutused pigem odavad, võrreldes muu maailmaga. Juuli-August on üldjuhul kallim periood, aga väljaspool seda aega on hinnad küllaltki tasukohased.

Stahl - äkki saad anda mõne lingi, kust Te sellise apartmendi leidsite? Või on äkki kellelgi veel soovitusi, kuhu vaadata, et leida just selliseid "odavalt ära magamise" kohti?

Mina ööbisin siin, http://www.homelidays.co.uk/balestrate/apartment-flat-432335en1.htm#AnchorDispo. Samalt lehelt võid otsida Sitsiilia majutusi, kindlasti sõltub hind ka ajast millal sinna minna.

Me olime ise siin: http://www.booking.com/hotel/it/agriturismo-santamargherita.en-gb.html?sid=013916b671d434f097cb096684e13a50;dcid=2 , aga vast leiate booking.com-ist muudki mida kaaluda. Novasol.com pakub samuti Sitsiilias erinevaid majutusvõimalusi.

Tean kinnitada, et siin on väga tore ja usaldusväärne valik hea hinna-kvaliteedi suhtega: trappetodamare.com. Samalt inimeselt ka Airbnb-s https://www.airbnb.com/rooms/1088432 ja https://www.airbnb.com/rooms/1116147 (viimane on super, otse mere ääres, kaluritelt saab hommikul värsket saaki, randa paar sammu, eriti tore omanik, kes kostitab saabumisel värskete puuviljade jm kohalikuga).