Skavsta lennujaam Rootsis

Kes oskab head nõu anda, kuidas kõige lihtsamalt Tallinnast laeva pealt tulles minna Skavsta lennujaama?

Sõidad sadamast bussiga bussijaama ja sealt teise bussiga Skvastasse. Lihtne.

Buss Cityterminalist Skavsta lennujaama v2ljub iga 20 min tagant, reisiaeg 1h 20min, piletihind 150 sek (249 sek edasi-tagasi).

Skavsta - Nyköping

Tere,
Kas keegi saaks anda rohkemat informatsiooni kuidas/millega liikuda Skavsta lennujaamast Nyköpingi rongijaama ja palju see maksta võiks? Ja kas kellelgil on kogemust SJ X2000 rongide sõitmise kogemust (kuulsin, et nad ei pea graafikust kinni)?
Tänudega,
ilona

Skavsta lennujaamast Nyköpingisse

Mul on küsimus selle kohta, kuidas valutult ja ülikiiresti lunastada Skavsta lennujaamas lennujaamabussi piletit. Lennuk peaks jõudma 23:00 ja buss väljub 23:10 (mul ainult käsipagas ja panustan ka sellele, et peaaegu alati jõuab Ryanair sihtkohta veidi varem). Nagu aru saan, siis tuleb pilet osta lennujaamas piletiautomaadist, mitte bussijuhilt. Kas kellelgi on kogemusi selle automaadiga? Kas piisab tavalisest pangakaardist või peab olema sularaha? Või on äkki mingi võimalus ka bussis, eriti arvestades hilist kellaaega?
Tänud juba ette!

Bussist saad pileti osta küll kui pangakaardiga maksad. Sularahas bussist ei saa.

Rayanair enda buss City Terminalist on odavam kui fligbussarnaga.

Küsimus neile, kes on Skavstas käinud: kas seal normaalne söögikoht on, kus kõht enne pikka lendu täis süüa? Ja mis on hinnaklass? Kodulehel on kirjas, et midagi on, aga kuna menüüd ega pilte pole, ei ole kindel, kas see on vaid näksikoht või saab sooja toitu ka.

Skavstas on korralik koht, kus pakutakse sooja sööki. Lihapallid, kartulid, supp, salatid. Ei mäleta täpselt, mis täpselt. Hinnaklass nagu ikka lennujaamades. Lennujaam ise väike.