Soodne majutus Pariisis.

Kas keegi oskab soovitada oma kogemustele tuginedes soodsaid ööbimisvõimalusi Pariisis? Plaanis minna neljase seltskonnaga 02-05.04. Sobivad kahe magamistoaga korterid ning odavamad hotellid/hostelid.

Tänud!

Endal kah minek aprillis. Olen broneerinud korteri siin http://www.all-paris-apartments.com/ Tundub igati korralik firma. Pärast ettemaksu maksmist saadeti koheselt kõik kontaktid. Vaata ehk leiad midagi.

Tere.

Olen uus kasutaja ja sooviksin natuke infot. Lähme kolmekesi Pariisi ja sooviksime lennujaama lähistel majutust, mis peaks olema odav ja lihtne koht. Ootan teie pakkumisi ja soovitusi, kuhu võiksime minna.

Pariisis käidud ning nüüd tahaks arvamust üürikorterist ning vahendjast kirjutada. Vahendaja korralik, kõik kulges nagu vaja. Krediitkaardiga tegin ettemaksu, koheselt sain kätte omaniku kontakte. Omanikuga kontakteerimusel ei soovita kasutada hot.ee´d, millegipärast ei saanud ta kirja kätte. Gmail´ga probleeme ei tekinud. Korter: http://www.all-paris-apartments.com/en/paris-apartments/ref_9242/ Plussid: Läheduses RER B, Luxemburgi park, väga palju erinevaid söögikohti ja toidupoode. Väga turvaline. Kõik mis vajalik korteris olemas: tassid, taldrikud, pann, mikrouun, pliit, elektriradikas, jm. Miinused: jama oli santehnikaga. Vahest kuuma vett ei olnud, veesurve oli väike. Tekilinast jäi puudu.

Aitäh jagamast/kirjutamast reaalsest kogemusest selle kodulehe kaudu apartmendi bronnimisel! Kas oligi ainult 45 euri/ öö? Super ju nii keskse koha kohta! Kui palju ettemaksu tuli maksta?