Soodsad lennupiletid Egiptusesse

Hei! Soovime minna kahekesi puhkama Egiptusesse. Et soodsamat võimalust leida, üritangi leida sobivat pakkumist nii reisifirmade kaudu kui ise otsides.
Palun abi leidmaks soodsaid lende nii Hurgadasse kui Sharmi ajavahemikus 20.02-27.02 (kuupäev võib liikuda ka kahe päeva võrra edasi). :)

Selleks ajaperioodiks näib kõige odavam edasi-tagasi liinilend Turkish Airlinesil vahemaandumisega Istanbulis hinnaklass 385eur.
Seega ehk on mõistlikum võtta mõne reisikorraldaja paketikas juba lennu ja koos veidi kõbusama AL hotelliga ca 550eur reisija kohta.

http://www.teztour.ee/?controller=news&view=20&l=1

Võid küsida ka nende läti lehelt Riia väljumisi, need teinekord soodsamad.

Eestis on olemas GoAdventure ja Novatours kust pakettreise saab osta, samadest saad küsida ka ainult lendu nii mitmeks nädalaks kui soovid, max 4 nädalat oli vist charteriga, ja hotelli saad otsida Booking.com kaudu. AI paketti ma kuumas kliimas ei soovita. 2korda päevas süüa on normaalne, võib käia mõnes kohalikus söögikohas või kohvikus, kui õhtusöögini vastu ei pea. Veed, mahlad ja alko lubatakse hotellidesse sisse tuua, niiet pole probleemi õhtusöögile oma mahlaga minna. AI pakett eeldab, et istud kõik päevad hotellis. Hurghadas on enamasti hotellid mere ääres, niiet AI toimib ka rannas. Sharmis toimib AI ainult rannahotellides ja need enamasti kallimad. Aga no kui Egiptis juba olla, siis kas mere ääres või ringi vaadata mõni päev.