Soodsamad ööbimised lastega perele Itaaliasse (Toscana ümbrus ja sealt põhja pool) ja toit

Sõidame perega aprilli lõpus mai alguses Itaaliasse puhkama. Lapsed on väiksed ja häid kõndijaid neist pole. Seega eelistaksime rohkem lapsesõbralikku ööbimiskohta. Booking.com tundub olevat üsna kallis. Kas Itaaliasse öömaja leidmiseks sobiks mõni teine sait ehk paremini? On teil ehk näpunäiteid, millest võiksime joonduda? Eesmärgiks on näha imeilusat loodust, kauneid linnu, süüa kohalikele inimestele meelepärast toitu ja võtta rahulikult. Ühe päeva planeerime kindlasti Veneetsia jaoks. Kohapeal rendime auto, aga sõita püüame võimalikult vähe, sest lapsed ei ole sõidueas hetkel. Kindlasti põikaks mereandide piirkondadesse, Aadria mere poolele ja Pisa poolele(oluliselt allapoole liikuda ei plaani), aga pitsa/pasta vastu pole ka küll midagi. Lapsed armastavad ujuda, aga vesi sel ajal on ilmselgelt külm...
Kust hangite toidukohtade infot? Mida peaks kindlasti sööma ja proovima, kui juba seal oled? Olgu mainitud, et olen üsna kursis toiduga ja kuulsamad road on üsna "omad" juba.

airbnb.com on koht kus saab öömaja kohalike juures (tavaliselt) soodsama hinnaga. Lapsed muidugi teevad otsingu keerulisemaks, aga hinna ja muu filtrid on olemas.

Toidu koha pealt ei oska soovitada midagi muud kui seda, et leidke söögikohad kus menüü on ainult itaaliakeelne. Ainult kohalike jaoks mõeldud kohtades võid kindel olla, et saad autentset kraami maitsta. Muidugi proovige pitsat ja pastat, saate aru milline vahe on amatööridel ja oskajatel.

Pisa tegelikult ei ole suurem asi vaatamisväärsus, terve kompleks on nii pagana tehislik. Isegi soojendusega võltsmuru on maha laotud, et kõik saaksid ilusad steriilsed puhkusepildid.

Tänan Eduard! Me ilmselt jääme kuhugi laagrisse, kus soodsama peatuspaiga leiame ja sõidame nii palju läbi, kui parasjagu tahtmist on. Otseselt Pisas ei pea olema, pigem piirkonna mõttes mainisin ära. Kas oskad äkki mõnda linna või kohta soovitada, mis sulle silma on jäänud?

Kämpingud on hea valik. Üldjuhul kõik olemas ja rohkelt ruumi lastel toimetada. Lisaks hotellidega võrreldes soodne hind.

Firenze meeldis tohutult õhustiku ja visuaalse poole pealt, aga ei oska soovitada mida seal lastega teha saaks.

Homeaway on ka asjalik sait, kust majutust leida.