Sooduspakett USA matkaautole: oktoober 2012 NY-Florida või läänerannik-Florida alates 49€

Hetkel on Saksas asuval Põhja-Ameerika ringreise vahendaval Canusa Travelil huvitav pakkumine üheotsareisiks matkaautoga kas NYCst või läänerannikult Orlandosse Floridas. Hind sõltub reisiliste arvust, ent hinnad algavad juba 49€ inimese kohta nädalaseks sõiduks kuni 1000 miili (1600 km), lisamiil 0,5 usd: http://www.canusa.de/specials/zum-top-preis-nach-orlando.html?partnerId=canusanl&nlid=etgDbCKyP%2FjHjCBta4T3vzo07OEXtWxMk2PTzWotXek%3D&nle=47qTyRCDFmEGb%2Fh210JSGhYqzfjYIz%2BjKBv8YYo2KQzlq9Ikm5pEdVsBcfxwG24tC%2FFfegwUR0oRbQ18CNAgvw%3D%3D

Tegemist on siis renditavate matkaautodega, mis talveperioodiks Kaliforniast ja NY piirkonnast Floridasse toimetatakse ning kuna firma huvides on auto Floridasse üle viia, siis on ka pakutav hind väga soodus.

Hinna sisse kuuluvad matkaauto rent, täiskasko, vastutuskindlustus, täielik kämpinguvarustus, infopakett ja reisikatkestuskindlustus. Näiteks kahenädalane LA-Orlando ots tuleks 4kohalises matkaautos inimese kohta ca 130€. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist LAsse ja tagasi Orlandost Helsingisse on hetkel oktoobriks saadaval ca 700€ eest. Ühenädalane NY - Florida ots oleks aga inimese kohta vaid 49€ + lennupiletid Helsingi-NY-Orlando-Helsingi ca 550€.

Oktoober on läbi Ameerika sõitmiseks veel väga hea aeg, soovitan soojalt.

Vaadates pakkumist on ainus tähelepanek see, et tõenäöliselt jääb tasuta miile puudu, kui just suhteliselt otse Orlandosse ei sõida. Muidu päris mõnus pakkumine.

Miile saab juurde osta hinnaga 0.45 dollarit miil ehk ca 36€ /100 miili auto kohta. Üks täiendus veel - otse USA rendikompaniist broneerides tuleb hind isegi veelgi odavam, vt http://www.roadbearrv.com/rv-relocations-florida. Tõsi, veebibroneeringu võimalust seal ei ole, saadavust küsida ja broneeringuid teha saab vaid telefoni teel.