Soome laevapilet vale sünniaastaga.

Tervist, juhtus siis selline asi, et mind sai kaks aastat vanemaks tehtud sünniaastaga, kuigi piletihinda see ei mõjuta ega midagi. Kas ma saaksin ilusti check inist läbi? Ütleksid nad mulle,et mul on siin vale aasta vms või muudaksid ära sellle ilma ütlemata?

Oleneb, kui tähelepanelikud nad seal hetkel on.... Targem oleks vast helistada ja lasta sünniaasta õigeks parandada enne reisi. Milline on laevafirma ja kuidas broneering on tehtud (telefon, internet...)?

0
0

Vaevalt see probleeme tekitab. Mul on isegi vale perekonnanimi olnud, ikka sain laevale.

0
0

Mina nii kindel ei oleks. Tuleb meelde üks tormine reis, kus laevale minnes vaadati üle kõik dokumendid ja kirjutati isegi nimed paberile. Ja kui saab selle väikese vea enne reisi parandada, miks mitte siis seda teha:)

0
0

Helistasin üle ja küsisin klienditeenidusest. Ei tohiks midagi juhtuda, muudavad ise ära. Eks bronnimisel juhtub ikka väikseid apsakaid. Tänan teid,et vastasite! :)

0
0

Mul on nii vale ees- kui ka perekonnanimi olnud.:D Aga sain ilusti laeva !

0
0

Ütlesid nad ka sulle mdiagi, et sul on vale ees- ja perekonnanimi? :D

0
0

Ei öelnud midagi, aga muigasid küll vist.:D Sõbranna ema broneeris telefoni teel piletid, saime need Soomes sadamast kätte ja ma ei tea, kas operaator oli valesti aru saanud, aga lõpuks oli piletil nimi Maily Pandda. Teatud sarnasus pärisnimega siiski oli, aga piletit nähes ja tagasiteel saime ikka kõvasti naerda. Päris pikalt pärast reisi kutsusidki sõbrannad mind pandaks !:D

3
0

HHaha siis mul pole vàga aja muretseda selle vale synniaastaga... :D

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased