trip-krainetrip-ukraine-dark
Soome suusatama

Tere! Soov sellel hooajal minna Soome suusatama kas Tahkosse või Rukale. Keegi oskab öelda kas mõni reisifirma korraldab suusareise sinna või tuleb sinna minna ainult omalkäel. Tänan Liina

Seda ei oska soovitada aga kui Tartusse tahad minna, siis oleks mul Sulle soovitada õige mitut head reisifirmat.

Kui valida, siis mine ikka Rukale, kuigi kaugemal. Eelmine talv korraldas küll mingi reisibüroo ühe reisi sinna, kuid kahjuks nime ei mäleta.

Eks ka Tahkol võib käia, aga arvan et paar päeva, mitte kauem.

lähme oma 30 kohal.bussiga 1.04.09.Meil on mönus seltskond ja Tahkol oleme käinud juba kaks aastat järjest.Kui soovid kampa lüüa, oled teretulnud!Infot www.tuulevilla.ee

Hästi. Jätan meelde. Kui kauaks teil on plaan minna. Kas majutuse organiseerimine on teie poolt või vaatab igaüks ise. Ja, mis umbkaudu reisi maksumus tuleb.

Tänan.

on ikka kõik reisifirma organiseeritud.Minek 1.04, tulek 5.04. 3 päev kohapeal on piisav sellise koha jaoks. Hinnaklass:4 tuh eek, sis.bussitransporti, laevapileteid, majutust koos hommikusöögiga. Omal jääb üle ainult sadamas bussi istuda.

Meie lähme Aimiga Rukale. See on hea pakkumine! www.aim.ee

Teie pakutud salasõna on nii keeruline. Läheb kolm päeva enne kui saab sise logitud.

Teeks huvi ka muud Soome mäed. Olen viiekümmnele lähenev mees.Vajaks head sõpra kellega koos käia suustamas.

No siis ei jää muud soovitada, kui ikka Ruka ja 3. - 8. detsember 2008. Vaata täpsemalt aim.ee, sõpru ja seltsimehi leiab sellelt reisilt kindlasti!

Tulge kõik Rukale 3.-8.dets. Seal juba lumi maas!

Praegu alles alustati kunstlume tegemisega, looduslikku lund veel pole. Olen 3 aastal detsembri algul Rukal käinud ja alati rahule jäänud, kuigi avatud on alati olnud umbes pooled radadest.