Sooviks arvamust

Travel IN pakub kuldse kolnurga ekskursiooni Agra ja Jaipuri ringreis - 3 ööd ja 4 päeva Ringreisi hinnaks on kõige odavamas hotellis 5000.-EEK koos hommikusöögiga inimese kohta, sellele lisandub lennupilet 4000.- või 5000.- nii mulle reisibüroost öeldi ja 600.-EEK lennujaamatransfeer. Mis te arvate kas omal kohapeal oleks seda soodsam võtta, kui siit eestist.

See on India kohta ikka mega kallis. Osta kindlasti kohapeal. Samas miks on lennupilet nii odav, sellest ma ei saa aru?

0
0

Pean täpsustama, et see 4000.-EEK või 5000.-EEK on siselend, siia lisandub nagunii veel Eestist sõit ja hotell

0
0

Vaata siit oma India siselendudele pileteid http://www.makemytrip.co.in/makemytrip/MMTHome.do Võiks olla samuti odavam variant, kui turismibüroo kaudu ostes.

0
0

India on seiklusreis, mitte kultuurireis:) Pane lend ja kohapealne programm ise kokku, see on juba pool mõnu, kui ise reisi planeerimisega hakkama saad!

Siselennud vali aadressilt www.ixigo.com , hotellid googelda netist. Mõned otsad lase rongiga ja mõned vali kohaepeal, et oleks veidi seiklust ka ! Jaipuri ei tunne, aga Agrasse sõida Delhist kiirrongiga u 2-3 h ning Agrast lenda kohe edasi Varanasi. Varanasis võib kuni nädal vabalt olla, aga Agra oli küll mõttetu koht. Ma usun, et koos Delhiga jätkub elamusi min kaheks nädalaks. Suund on populaarne ja kui ei taha Agrast Varanasi rongiga läbi kohaliku Kapa-Kohila sõita, siis bronni piletid ette. Kui ei saa, korralda jooksvalt, sest turistide rajalt kõrvale astudes satub ikka imedemaale:) Lihtne võiks olla ka Delhi-Agra-Delhi edasi-tagasi rongipilet osta ja Delhist Varanasi lennuk bronnida. Ühesõnaga, tegele ise, nii on huvitavam reis !

0
0

käisin ise Travel in-ga detsembris kuldses kolmnurgas ja hind oli muidugi aasta tagasi pisut odavam.Lisaks hotellidele ja lennupiletitele on hinnas veel trantsport kõik päevad ja reisiesindaja. Ka on hinnas kõik sisepääsupiletid. Jäin selle reisiga äga rahule. Kui tahad lisainfot,siis kirjuta andrusj67 ätt hot.ee

0
0

Võta ühendust Ishar Khan`iga +919810772961 dtt_india(ät)yahoo.co.in Ülisõbralik, hoolitsev ja laia silmaringiga teejuht meie äsjaselt tripilt, kes oskab vastata igale küsimusele, soovitada ööbimisi ja reisivahendeid vastavalt sinu võimalustele.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased