Soovin ainult lende Tallinnast Sharm El Sheikh

ja seal omal käel toimetada Jaanuaris ja veebruaris. Milliselt kodulehelt lt leian neid? Või millised reisifirmad seda pakuvad? Kunagi nägin selliseid pakkujaid kuskil.

Eesti keeles on koduleht selle nimi.

Osta meie reisikorraldajatelt nagu Novatours, Tez Tour, GoAdventure ainult lennupilet.

Need Naabrimehe pakutavad reisibürood tegid meile kunagi kõige kallimad hinnapakkumised ainult lennupiletite puhul. Võibolla on asi muutunud - ei tea.

Aga soovitan, ava see siin: http://www.estravel.ee/ Üleval, paremal on otsingukast ja trüki sinna sisse nimi: Liivi ja vajuta enter. Leiad ühe vanemreisikonsultandi, kelle perekonnanime ma ei taha siin välja öelda. Suhtle temaga palun.

Tema on suutnud meile sebida (ka paari päeva jooksul) konkureerivatest reisibüroodest odavaimad lennud (ainult lennupiletid). Viimasel korral lubas paigaldada tabureti lennuki vahekäiku, kui muidu ei saa :) Õnneks nii hulluks eksteemiks seekord asi ei kujunenudki, kui leidsime oma netiavarustest pileti, millel oli ka istekoht olemas.

PS! Soovitan Temaga ühendust võtta väga varakult (siis tal on aega tuhlata ja teha parim pakkumine). Jaanuaris ja veebruaris on olnud reeglina alati odavaid lende vs: ainult lende!

Jah, kuid nendega saad otse Tallinnast.

Novatoursil oli hind 340.-.Turkishiga saab Riiast ja Helsingist,kui on viitsimist seigelda.