trip-krainetrip-ukraine-dark
Soovitage hotelli Gran Canarial?

Plaanis minna esimest korda Gran Canariale veebr lõpp - märtsi algus, kaasas 1,6 a laps. Hotellidest olen seni valinud välja ühe odavamate seast - Buenaventura Playa (playa del Ingelis) ja ühe kallima - Gran Hotel Costa Melonares (Maspalomases). Teadjamad, andke palun teada, mis neis hotellides miinused, mis plussid ja kumb lapsesõbralikum? Või ehk soovitate hoopis midagi muud (Gran Canarial, mitte Tenerifel - see on kindel):)

Leidsin veel neli pealtnäha lahedat hotelli, kas keegi on neis ehk käinud ja võiks muljeid jagada: Lopesan Costa Meloneras, Barcelo Margaritas, Hotel Gloria Palace Amadores, IFA Buanaventura Hotel. Palju neid nüüd tuli, aga mõnes neist keegi ikka ehk käinud on. Päikest :)

Olime seal möödunud aastavahetusel. Meie arvates hea 4* hotell. NB! Asub Puerto Ricos, tuult seal pole (õhk ikka liigub :)), asub kohe ookeani ääres. Hommikusöök väga rikkalik ja mitmekesine - meie kohalikud hotellid siin ei võistle sellega, hotellis on 3 basseini, lastebassein on kütmata siiski (sest on madal ja need j***** hoiavad seal kokku selle pealt), ilmselt on see nii ka mujal, samal ajal täiskasvanute bassein oli köetud. Hoellis on Thalasso spa - saunad 3 tk, millest üks remondis, termaalvee basseinid - see on lisatasu eest saun 9€, kui termaalveed lisaks, siis kokku 22€ kord ja nägu. Soome saun oli korralikult soe (120 C). Tuba oli mõnusalt suur, mahtus ilusti 1 suur voodi (tegelikult 2 kokkulükatud) ja 2 lisavoodit ja ruumi oli ka liikumiseks ilusti. Toal oli rõdu, vannitoas vann, WC eraldi vannitoast, iga päev koristati-tehti voodid üles, vahetati vahepeal ikka linu ka (olime 9 ööd). Mida veel? Meie olime kahe lapsega (3 ja 6), neile meeldis, ka meile meeldis. Müra ei olnud, ainult mingi ventilatsiooni kohin ja ka merekohin tuli rõdule. Vaade oli suurepärane, nii rõdult kui ka basseinide juurest (katusel). Hommikusöögijärgselt sai minna restorani rõdule kohvi jooma päikse kätte ja laevu ja muud vaatama ja lapsed said joosta. Lastega ja ka titadega peresid oli päris palju selles hotellis - seega peaks see ka 1,5 aastasele lapsele sobima. Hotell asub väga mugava koha peal: otse promenaadi ääres, Puerto Rico playa'le (beachile) oli vähem kui 1 km (käisime jalgsi), teisel pool olevale rannale ca 2 km (?), promenaadile pääseb liftiga (klaaslift). Hotellis on suur autoparkla, probleemi pole. Ma ei oska võrrelda seda hotelli teiste hotellidega, sest pole teistes olnud, kuid see hotell oli kindlasti OK. Soovitus kindlasti on see, et võtke hotell Puerto Ricosse ja mitte ida poole (Meloneras on kindlasti sealpool), sest seal on võimalik, et on vahel kõva tuul, samal ajal kui Puerto Ricos on see üsna mõõdukas (külm ei hakka). Kui on tuulevaikne (-vaiksem), siis Puerto Ricos tuult eriti üldse pole.Playa del Ingles ja Maspalomas on kindlasti just need tuulised kohad. Märtsis ehk enam nii karm pole, kuid seda mõnusam on veel Puerto Ricos. Loomulikult soovitan käia saarel muudes kohtades, ka tuulistes, kuid lihtsalt meile meeldis, kui hotellist välja astudes ja saabudes on alati mõnus ilm.

Puhkasime seal 2007 oktoobri l6pus, kambas ka 7-kuune poja. Lapsi oli teisigi ja neil paistis tegevust ka olema / lastebasseinid, yritused, m2nguplatsid jms. Ei midagi erilist, aga ma arvan et n2dalaks-paariks peaks vaheldust kyll olema. Rannast pisut kaugel, aga ikkagi jalutusk2igu kaugusel (eriti kui k2ru kaasas). Vaade oli super, hommikus88k oli ka s88dav ja rikkaliku valikuga. Katusel asuv resto oli muideks v2ga hea, soovitan kylastada ka teistel kes sealkandis peatuvad (selleks ei pea selle hotelli elanik olema) :)

minu arvates Gran Hotel Costa Meloneras (sama, mis Lopesan Costa Meloneras), hea hinna ja kvaliteedi suhe, asukoht rannapromenaadil, majaka juures, mõnesaja meetri kauguselt algab liivarand. Hotellil suur aed ja mitmed basseinid, kõik soojendusega. Buenaventura Playa ja IFA Buenaventura on ka üks ja seesama hotell. Ei ütleks, et eriti lapsesõbrailk, lärmakas ja suur.

Läheme ka veebruari löpus ja valisime Gran Hotel Costa Melonerase. Seda just sellepärast, et liivadüünide lähedal. Pakkumine ka praegu väga soodne. Samuti väikese lapsega. Tegin enne kövasti eeltööd ka. Kui huvi, siis reisijate pilte saab vaadata www.holidaycheck.de vöi kui googlesse paned otsingusse, siis tuleb ka päris palju infot. Vördlesin teiste hotellidega ka ja see tundus parim.

Tooge ka hinnad välja mis teil on kulunud nende hotellide peale.

Hotellide hinnad Gran Canarias

Hea vastus! Veebis on ju hinnad kõik peopeal olemas. Saab proovida erinevaid aegu ja näha millal on soodsamad, millal ebasoodsamad hinnad ja vastavalt sellele oma otsuse teha.