Sportauto rent Saksamaal?

Huvitav, kust otsima hakata kui tahaks teada, mis tingimustel on Saksamaal võimalik rentida sportautot lühemaks ajaks? Päevaks - paariks. Läheks, teeks autoreisi mööda kiirteid. :)

Esmalt muidugi sõltub vastus sellest, mida sportautoks lugeda. Nt Audi A6 saab nädalaks ajaks juba ca 550€ eest (www.holidayauto.de). Nt Avis pakub sõiduks Porsche 911 mudelit, hind alates 199€ päev (www.avis.de, alajaotus FunCar). Erinõueteks on reeglina juhiloa olemasolu min 3 aastat ning vanus vähemalt 25 aastat. Europcar: 5. seeria BMW neljapäevast esmaspäevani 125€ eest: http://www.europcar.de/specialoffers/special_offers/2e496c361a5b6f0217047431236f417a.html. Sixt pakub nt Alfa Romeo Brerat, hind ca 110€ päev. Kokkuvõttes piisab enamasti juba rahvusvahelistest rendifirmadest, kust saab üsna normaalse hinnaga korraliku valiku sportautosid.

0
0

Auto Zitzmann Nürnbergist pakub näiteks Lamborghinisid ja Ferrarisid. Näitekd MB SLR hind oli 4000 eur ööpäev. Vajalik Visa Gold kaart. Vaata auto-zitzmann,de

0
0

nunuu, lambourghini ja ferrari päevahinnad algavad kusagil 2500-st eurost 250km läbisõidu puhul. Sellise distantsiga ei saa mainitud sõidukeid vist õieti soojakski, iga lisakilomeeter tiksutab veel 7 euri juurde, tagatis 19000 eurot, miinimumvanus 30 aastat. Nädala sees, nädalalõpp on kallim. Lahe lõbu:) Huvitav, kas küsija tõsimeeli läheb SPORTAUTOT proovima, või kavatseb seal mõnel tänavasõidubemmil või -audil lihtsalt lapatsi põhja vajutada?

0
0

lahe mõte on ju praegusel ajal minna mingi korraliku sportautoga kiirteele rebima ... isegi saksamaal on praegu suht vastikud ilmad ja hea võimalus kiirteel statistikaks saada. kui sellised plaanid, siis tasub korralikku autot nautida ikka suvel, päikesepaistelisel nädalavahetusel kui sakslased ise ka oma paremad riistad välja veeretavad ;)

sel aastal oktoobris käies oli Poolast Hollandisse ja hiljem Luxemburgist Poola sõitmine suht unine. 200km/h kippusin teel üks kiiremaid olema. mõni pereisa kiirustas ehk suuremat sorti pereautoga mööda.

kui paar aastat tagasi kesksuvel läksin Rostocki kaudu Hollandisse, siis esimene rida sõitis umbes 140km/h stabiilselt ja samas 200km/h teises reas polnud üldse võimalik sõita, sest pidevalt tekkisid tahavaatepeeglisse väga kiirelt suurenevad täpid ja hetk hiljem eespool kaugusesse kaduv x arv summutitorusid ... neid lapikumat sorti sõiduriistasid oli võimalik vaid hetkeks silmanurgast hoomata kui nad üsna uduse pildina mööda sähvatasid ;)

0
0

Ega olegi praegusel ajal plaaninud, ikka suvepoole kui ilmad kenamad. Selle sain viidatud linkidelt selgeks, et Ferrarit või Lamborginit ma endale lubada ei saa. Samas Porche 911 või Corvettega võiks kiirteid mööda kimada küll. Audi RS4 peaaegu kah kvalifitseeruks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased