trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

no kui Magnet on olemas, siis pole ju probleemi, see ongi täiesti tavaline Mastercard krediitkaart. Tal on isegi see eelis, et kui tahad suuremaid kulutusi teha, siis saad talle suvalisel ajal piisavalt raha peale kanda.

lahe mõte on ju praegusel ajal minna mingi korraliku sportautoga kiirteele rebima ... isegi saksamaal on praegu suht vastikud ilmad ja hea võimalus kiirteel statistikaks saada. kui sellised plaanid, siis tasub korralikku autot nautida ikka suvel, päikesepaistelisel nädalavahetusel kui sakslased ise ka oma paremad riistad välja veeretavad ;)

sel aastal oktoobris käies oli Poolast Hollandisse ja hiljem Luxemburgist Poola sõitmine suht unine. 200km/h kippusin teel üks kiiremaid olema. mõni pereisa kiirustas ehk suuremat sorti pereautoga mööda.

kui paar aastat tagasi kesksuvel läksin Rostocki kaudu Hollandisse, siis esimene rida sõitis umbes 140km/h stabiilselt ja samas 200km/h teises reas polnud üldse võimalik sõita, sest pidevalt tekkisid tahavaatepeeglisse väga kiirelt suurenevad täpid ja hetk hiljem eespool kaugusesse kaduv x arv summutitorusid ... neid lapikumat sorti sõiduriistasid oli võimalik vaid hetkeks silmanurgast hoomata kui nad üsna uduse pildina mööda sähvatasid ;)