Sri Lanka

käisime novembris ja soovitan kõigile, seiklesime omal käel, kasutasime ka taksotrippimise teenust ja jagan siin ühe toreda noormehe kodukat, kel vaja võtke julgelt ühendust! http://www.ceylonwalkingtours.com

1
2

Seegi hea, et lausvihma koguaeg ei saja:) Kuna puhkust muul ajal keeruline võtta ning tegelikult ei soovi me elukaaslasega kumbki lauspäikesega rannareisi ja Sri Lanka on üks kohti kuhu ma väga olen tahtnud minna siis ilmselt peame riskima:) Peaasi, et lõpuks vaid siseruumis ei pea nukralt vihma vaatama.

0
0

Meie käisime okt lõpp kuni nov keskpaik, saime igasugust ilma, päevaajal sadas vähe aga oli vinene, mulle sobis, soe on seal koguaeg aga sellisena oli ilm minu jaoks ka linnades talutav. Ookean oli muidugi igalpool soe, osa meist jäi Welligamasse pikemalt nov lõpuni, siis sajud lakkasid ja kuuma ol 40 ringis. Enamasti sadas ööseti, või noh siis kui pimedaks läks, saime ka lauspäikest paar päeva, niiet kõike! Head seiklust teile!

0
0

Käisin eelmisel aastal Sri Lanka lõunaosas nov. lõpp - 10.dets. ja ilmad olid head. Selles mõttes, et tõesti oli pilviseid ilmasid, mis tegid olemise talutavaks, oli päikeselisi ilmasid (küllalt kuumad, aga mõnusad siiski :) ), hoovihma saime mõnel päeval ja enamasti öösiti... Aga see ilm pidavat novembri lõpus olema täitsa trehvamise asi.... Lähen sellel aastal uuesti nov. lõpp ja detsembri algus ja loodan, et ilmad on head :)

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased