Sudak

Kas keegi on puhanud seal? Kas kodumajutus on seal samamoodi võimalik kui mujal? Kuidas seal rannad on, kas on liivased voi kiviklibused?

Hästi kena kant on, oleks veelgi enam itta läinud, oleks vast veel kaunim olnud. Turismivärki palju vähem kui läänes ja üldse kuidagi mõnusam.

Majutust mine uurima bussijaama, mis on mäe otsas. Kui vähegi turisti moodi välja näed, lendab kohe parv majutusepakkujaid peale ja hakkab hirmsa kisaga enda elamist kiitma. Ole oma soove väljendades hästi kindlameelne ja selgepiiriline, näiteks WC ei pruugi alati olla toas, vaid on mitme maja peale ühine, "rannale lähedal" võib aga tähendada linnas perifeerias asuvat kohta. Samuti uuri, kuidas vee ja elektriga on. Kui plaanid üürida ühetoalist, siis võidakse sulle pakkuda mitmetoalisest korterist ühte tuba - seega anna täpselt teada, mida tahad ja mis kindlasti ei lähe. Hindadest ka: mullu olid hinnad 20-40-50 dollarini, seejuures 40-ga sai juba kahetoalise euroköögiga korteri kivimajas 15 min jalutuskäiku rannast. Odavamad pakkumised on tavaliselt kohe bussijaama juures idapoolses osas ja on suuremas osas ühekorruselised pugerikud, mille vahel jooksevad ringi koduloomad ja vaesem kontingent.

Rand on tasuta ja oluliselt "liivasem" kui idas olevad rannad, mis tähendab seda, et kiviklibu on lihtsalt peenem. Aga ega Krimmis väga liivaranda ei kohtagi.

Liivarandu on Krimmis küll, Jevpatoria lähedal ainult liivarannad ongi. http://www.rent4you.ru/images/evpatoria-beach_volleyball.jpg Samas see peenike kiviklibu, mis on idapoolsete srandades , on parem kui liiv, kuna ei jää keha külge aga palja jalu kõndida on väga kuum.

ja jättis nii hea mulje , et lähme sõpradega selle aasta juunis uuesti. mina ööbisin elukaaslasega kämpingusarnases majakeses 12doltsi(kahepeale) öö - wc ja dušš olid küll väljas aga see ei olnud kindlasti probleem, ka süüa sai kohapealt tellida - perenaine ise tegi suurepäraseid roogi -randa 5mintsa tee! Rand on liivane ja tasuta, kui soovite privaatsust siis leiab ka seda, kui minna linnaesisest eemale! Ööelu on super ja iga õhtu on linnas ilutulestik - toidud on odavad(õlu rannakohvikus on u. 8eek). PS. iga hetk üritab keegi muidugi tünga teha, aga otseseid varguseid meie ei täheldanud!

kui huvi veel, küsi kaur_teimann@hotmail.com