Sularaha vs. kaardimakse: Dubai & Abu Dhabi

Hei,

olen 17.08.-21.08. AÜE's ettevalmistaval tööreisil ehk siis peamiselt "look&see trip'l" ning täna hakkasin mõtlema kuidas oleks kõige mõttekam maksmisel arveldada. Ehk kui suures mahus on vaja AÜE's sularaha ning kui palju saab kaardiga maksta? Ning sularaha poole pealt veel, et kui tihedalt on Dubais näiteks sulrahaautomaate?

Tänud,
Margus

Krediitkaart läheb igalpool läbi, deebetkiipkaardiga oli aastaid tagasi probleeme, aga usun, et ka selles osas on olukord paranenud. Sõltub, mis plaanid sul on, ise ei ole kunagi Dubais suuri sularahasummasid kaasas kandnud. Peaaegu kõikjal saab kaardiga maksta.

Praegu pole enam ka kiibiga deebetkaardiga mingeid probleeme. Sularaha veidi tasub ikka kaasas kanda, taksodes, vaiksemates soogikohtades jms kaarti ei tunnistata. Sularahaautomaate leiad iga nurga pealt, samas sealt Eesti kaardiga valja votmine on paris kulukas lobu (kui ma oigesti maletan, siis paar korda, kui 1500 DRH valja votsin, maksin teenustasuna ca 150 krooni). Alternatiiviks on kaasa haarata dollarid voi eurod, rahavahetuspunkte leiad nii tanavatel kui kaubanduskeskustes.

Suurimad tänud info eest. Sularaha väljavõtmine on igas riigis kulutus, ka Saksamaal läheb miski 100€ väljavõtmisel ca. 50EEK'i teenustasuks. Aga tegelikult olen siis ka juba kohale jõudnud ning naudin eestipärast luksust kus Wi-fi on lennujaamas ikka tasuta. Mu tööandja soperduse tõttu on mul momendil puudu viisa, mida hetkel hotelli kaudu aetakse, loodan et saan varsti ka ülejäänud Dubaid näha. :)

Margus