Suvel Barcelonasse

Sellessuhtes, et tegelikult on meil plaan sõbrannaga mõte siis sõita suvel Hispaaniasse ja ühtasi oli algul mõte minna Barcelonasse :)
Olen nüüd sirvinud siin neid postitusi ja uurinud ,kuid endal on veel paar küsimust õhus?:D

  1. Kui nüüd me kuidagi imeläbi sinna Hispaaniasse jõuame. Et kas see teekond on rakse või kuidas teie ütleksite :D
  2. Kuidas tööga seal on :D Et me mõtlesime et lähme lampi ajaks sinna ja vaatab mis edasi saab, et otseseid plaane pole kui kauaks jne .:) Et äkki oskate öelda kuidas seal nagu siis nn nende eluoludega on :D
  3. Et siis Eestalsed Barcelonas, et äkki viitsite meiega ühendust pidada ja meid natukene aidata :D aga aitäh kõigile informatsioon eest :)

Plaan suvel Hispaaniasse ja alul Barcelonasse...aga praegu on ju sügis ja mis riik see Barcelona on?

  1. Imeläbi Hispaaniasse jõudmine on lihtne nagu iga ime, ehk siis nagu noored ütlevad- imed täiega. Teekond rakse kindlasti pole, aga nagu eelnevatest postitustest oled lugenud, tuleb osata siiralt nutta kirikutrepil, varastada puuvilju ja osata laulda ja tantsida.
  2. Tööga on seal nagu igalpool lampi ajal, kuna teil on hea haridus ja keeleoskus, siis oodatakse teid avasüli, nn eluoludega on seal suurepärane.
  3. Et siis Eestalsed Barcelonas on teiega alati ühenduses ja aitavad meeleldi ja rõõmust kiljudes.
    Palun.

Aitäh, kuid ma ei saanud aru, kuskohas ma oleks nagu väitnud, et Barcelona oleks riik?
Aga igastahes :D tore kuulda.

Plaan ja mõte on nagu selles, et tööd saab seal nagu ikka siis, kui mingit keelt ka oskaks, aga Sul paistab eesti keelegagi raskusi olevat.
Ainus mõistlik lause Su postituses on - Kui nüüd me kuidagi imeläbi sinna Hispaaniasse jõuame. Usu, keeleoskuseta seda imet küll ei juhtu!

Tunduvalt odavam oleks minna lennukiga, kui piletid praegu ära osta. Kui lähete häälega, siis on teil vaja vähemalt 3 ööd kusagil ööbida (st hotelli eest vaja maksta), vähemalt 4 päeva on vaja süüa osta, võimalik ka et reisiks kulub nädal. Tõeliselt tore on olla päev läbi higist tilkuvate riietega, kui kusagil pesta ei saa. Hääletades ei reisita kahe kohvriga vaid ühe seljakotiga, mida pead suutma vajadusel päev läbi tassida. Kui kavatsete sinna pikemaks jääda, tuleb kõik eluks vajalik osta kohapealt. Kõigepealt tuleb seal leida elukoht, kindlasti tuleb üüri teatud määral ette maksta. Töö leidmiseks võib mitu kuud kuluda. Ja mõtle ise, mis tööd saaks üks hariduseta ja keeleoskuseta noor tüdruk, kes midagi teha ei oska. Sellised lollikesed tüdrukud, kes midagi teha ei oska ja keelest aru ei saa ja loodavad kiirelt rikkaks saada, on hea saak prostitutsiooni vahendajatele ja narkokulleriks värbajatele. Sinusuguseid just passitakse hotellide ümbruses ja meelelahutuskohtades. Sinu asemel oleksin väga ettevaatlik, ei tohi lasta baaris võõrastel jooke välja teha, ei tohi kellagagi kuhugi kaasa minna jne. Kui plaan on ikka tõsine, hakka hispaania keelt õppima; kui midagi juhtub, ei suuda sa isegi abi kutsuda...