Suvine reis Amsterdami

Oleks soov minna juuni keskel Amsterdami 4-liikmelise seltskonnaga. Kuna meie näol on tegemist tudengitega, otsime tudengi-eelarvelisi reisivõimalusi ning soovitusi ka seal olles toime tulla. Kõik odavad nõuanded on teretulnud. Aitäh :)

Kui soodne on soodne?
AirBalticu ja Nordicaga peaks saama u 200.- piletid küll edasi-tagasi. Nordica pluss, et äraantav pagas sees.

Ööbimine on seal kallis. Kas olete valmis ööbima ühises toas, ilma oma vannitoata? Mis oleks üldse ühe öö eelarve inimese kohta? Üldiselt nädalavahetustel on hinnad kõrgemad.

Kohapeal niisama olemine ei ole väga kallis. Ma väga suurt hinnavahet Eestiga ei märganud. Selline lihtne söök-jook on veidi kallim kui meil.

Väike soovitus, enne lennupiletite ostmist(kui otsustate minna lennukiga), siis uurige hotellihinnad ka välja. Võib juhtuda, et mingitel aegadel on messid, üritused vms, mis on hotellide hinnad lakke ajanud.

Kui seiklushimulised olete?
Soodsaim on seal piirkonnas Charleroi jaam. Sinna saab pea alati ca 15 € ots.
Flibco bussiga saab sealt Brüsselisse alates 5 € ja Brüsselist Flixbusiga odavaimad piletid alates 13 €.
Seega, odavaim variant koos Brüsseli külastamisega alates 60-70 € nägu. Saad ju kombineerida ka Eindhoveniga või ka Weezega.
Air Balticu ja Nordica puhul arvesta veel lisaks ka transfeeritasud.
Ja Brüsseli puhul pane õllekoefitsent sisse - no seal lihtsalt hakkad jooma :)

jmets, seleta nüüd täpsemalt, kuidas saab 15eur ots Charleroi jaama? Näidet?

Amsterdami lennujaamast bussipilet kesklinna on 5 eurot.

Tallinnast üle Varssavi Amsterdami leiab lennupileteid juuni keskeks lennupileteid alates 152€ e/t, otse alates 190€ e/t.

Kui neljakesi paariks päevaks minna, siis on ka Weeze lennuväli variant. Piletid sinna on alates 76€ (13-17.6), autorent 3-4 päevaks alates 90€ (Hyundai i20, www.billiger-mietwagen.de). Amsterdamis jätate auto kusagile linna äärde ja liiklete kohapeal ühistranspordiga.

Weeze lennujaamast läheb ka buss Amsterdami, ent see on kallis, 70€ e/t, siis juba pigem auto.

jmets - Riiga saab tasuta? :)
Igatahes mul on lihtsalt selline loogika, et kõik väikesed lisakulud, ajakulud jne ei tasu ennast ära, kui mõistliku hinnaga saab otselennu. Kas jämedalt öeldes 50eur edasi-tagasi säästu eest on väärt seda aega ja söögiraha? :)

"Kuna meie näol on tegemist tudengitega, otsime tudengi-eelarvelisi reisivõimalusi ning soovitusi ka seal olles toime tulla. Kõik odavad nõuanded on teretulnud. Aitäh :)"

Ma vastasin nii nagu küsiti - odavat!

Katakaz- minu jaoks on Riiga palju odavam reisida, kui Tallinnasse. Kas kõik inimesed elavad Tallinnas?