Šveitsi maanteekleeps (vignette) rendiautol Zürichi lennujaamast

Kas oskab keegi kogemusi jagada? Nimelt tahaks saada kinnitust, kas Zürichi lennujaamast võetavalt rendiautol on olemas kohalik maanteekleeps ehk vignette või mitte. Rendifirmaks Alamo. Katsusin otse neilt küsida, aga veebivormilt satub Ameerikas oleva klienditeenindaja otsa, kes on Euroopa küsimustes vägagi tume. Asi on selles, et vignette maksab 40 eurot ja nagu ma aru saan, peab seda uuendama kord aastas (hiljemalt 31.jaanuaril). Lühemaks tähtajaks, kui aasta, seda üldse polegi. Seega teoreetiliselt tundub, et peaksin mitte muretsema, kuna põhimõtteliselt igal autol peaks see küljes olema. Tahaks aga olla kindel. Võite jagada kogemusi ka teiste rendifirmadega, mitte ainult Alamoga. Aitäh.

15 aastat tagasi oli meeles, et Prantsusmaalt korraks Genfi sõittes nõuti kohe 40 FR."Põdesin" vale trassi otsust mitu päeva. Nüüd muidugi raha suhe teine. Rentisin ka mai alguses Zürichis rendiautot. Renti broneerides tekkis sama küsimus. Ühes pakkumise oli kirjas, et hind sisaldab kiirteemakse, teises odavamas, et ei. Riskisin, võtsin odavama ja vignet oli olemas. Sattus Europcar(Economycarrentals). Võimalus võiks ainult olla, et kui saad täitsa tutika auto või rendid jaanuari alguses, et siis pole vignetti. Kuigi, neil võib ka olla tava, et kõik autod vignetitatakse. Otsi vastust välismaa foorumitest, kui siin 100% vastust ei saa.

0
0

Veebruaris 2015 sai just samast firmast Zürichi lennujaamast renditud auto, siis Sveitsi maantekleeps oli hinna sees. Meie sõitsime Austriasse, siis tuli sveitsi tanklast Austria kleeps osta, vist oli 9.- euri. Autofirmaga jäime väga rahule, väga korralikud masinad.

0
0

Zürichi Alamosse peaks saama ka otse helistada:http://www.zurichairport.net/alamo-car-hire-zurich-airport.htm

0
0

Tänud vastajatele. Minu auto ongi võetud läbi Sugrami mainitud economycarrentals'i ning otseseks pakkujaks sattus Alamo. Ma tegin ise veel sellise tähelepaneku, et näiteks Europcar'il on tingimustes kirjas, et nende autodel on alati kleeps garanteeritud, Alamol seda otseselt kirjas pole. Samas välismaa foorumitest leitu põhjal oli just Europcar, kelle kohta leidus kliendi tagasiside, et kleeps puudus. Aga see võis olla ka juba vanem kommentaar.

Ma palusin eelpool mainitud Alamo ameeriklasel suunata oma küsimus nende Zürichi lennujaama esindusele, näis, kas tuleb täpsemat infot. Kui tuleb, kirjutan ka siia.

0
0

Nii, vastus on käes. Ameeriklane suhtles Zürichi lennujaama esindusega ning saatis kinnituse, et kleeps on kindlasti olemas. Nii et hetkel jääb üle kiita rendifirmat asjaliku tegutsemise eest. Kui on meeles, panen kirja, kuidas kohapeal sujus.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased