Sveti Vlas

Tere. Tahame see aasta reisida Bulgaariasse ja vaatasime apartemente sellisesse kohta nagu Sveti Vlas. Palun jagage infot. Kas on normaalne koht. Tahtsime võtta toad sellisesse kohta nagu apartcomplex Panorama Dreams. Kas keegi teab sellest midagi?

Tere,
Kui aus olla, siis Sveti Vlasis pole midagi teha. On vaid tihedalt üksteise kõrval puhkekompleksid, liivaranda pole, nagunii hakkate iga päev bussiga Päikeserannikule sõitma.

Parem üürige kohe Sunny Beachil korter. Ise olen olnud ja tean soovitada, kus ja mida. Kui jätad meili, saadan sinna täpsemad juhised.

Tohoh, ka Sunny Beachis on ju hotell hotelli küljes kinni. On oht sattuda ajahambast puretud hotelli, nõuka hõngulisse. Ainus pluss on turg. Selleks võtadki ühe päeva ja sõit sinna pole midagi keerulist või kallist. No, Veeparki ja seiklusparki Sveti Vlassis tõesti ei ole aga lebotamist, õhtul pubisse või restosse saab küll. Väide liivaranna puudumisest on küll üllatav või lausa vale. Kui silmas peetakse sellist randa kus inimesed paljudes lõppmatutes ridades nagu kilud kõrvuti , siis jah sealne rand on privaatsem, mõnusam ja kitsam küll. Ma ei tea kedagi kes selliseid massirandu eelistaks. Kui tõesti on tahtmine, no liinibuss sõidab mingi 7 min ja maksab 0.60 eurosenti. Mina eelistaksin iga kell Sveti Vlasi. Veepargi bussid ja muud teemabussid liiguvad samadest peatustest KUS liinibussid. Suured sildid ees. MITTE MIDAGI KEERULIST. See eelmine kom on tobe , sest vahemaa on nii väike nagu Tallinnas kino kosmos- Viru väljak. Hotelli valikul kasutage google street view ja uurige ümbrust, teed randa jne.
Tegelikult tuleb selgeks teha mida ootad, vajad. Kultuuri, seiklusi, rannapuhkust või hoopis ööelu-discotamist. Kui ka Sunny-s olles tahad kultuuri sõidad selle sama bussiga mis Svl-st stardib sihtpunkti.