Tagasi Malaisiast

Tagasi Malaisiast ja soovitan soojalt kõigile. Käisime Londonist Airasiaga, KL-Penang-KL. Natuke ka Langkawit, Sepangi ringrada ja KL-i ümbrust. Vastan meeleldi küsimustele kui oskan.

Palju pilet maksis kokku? mis asukoht kõige huvitavam oli, mida soovitad?

Oleneb maitsest aga eks KL ole omaette vaatamisväärsus ja muidugi Penang Penangil saab nii lebotada kui ka kõvasti kultuuri ja muid vaatamisväärsusi,seal kõik käe-jala juures Kõige tähtsam ongi lennupilet,majutusega seal mingeid probleeme pole-majutust igale maitsele.Meie panime siit kinni ja 4-5* hotellid läksid 16 ööd 4000.- kopikatega Olid pidevalt sooduspakkumised-2ööd 1hinnaga jne.Aga lennujaamas on igasugused taksistid vastas ja need pakuvad kõike mida aga soovid ja neid võib täitsa usaldada,ainult enne tuleb rahas kokku leppida

Kaugel Penang on KL-st? Millega kõige parem minna on sinna?

Mingi 360 km, bussiga 4,5 tundi ja u.180.-eeku. Ekspressbussid on väga luxid-söök, jook, suured-laiad istmed, tv jne. Palju eri firmasid ja väljumised iga paari tunni tagant.

!

Trip.ee moodustas postitaja tekstist laused! Ja lause algab suure algustähega!

Kas bussipiletid ostsid ette ära või saab neid enne bussi väljumist osta? Oskad soovitada mingit veebisaiti äkki?

Ostsime päev enne väljumist aga bussi 20 kohast olid pooled tühjad. Vaata malaysiasite.nl

Kui palju làks London-Kuala Lumpur-London kui kysida tohib? Kas ca 430 naela on OK osta v6i tehakse veel eraldi soodusmyyke?

Eelmine nädal oli hind natukene üle 6000 krooni, ehk siis kuskil 360 naela. Seda siis jaanuariks, oleks ostnud novembriks, oleks saanud 5000ga.

Oleneb vist niikuinii perioodist, milleks osta soovitakse. Vaatasin muidu ise jõuludeks ja uueks aastaks, seal ollakse lahkemad hinda üles väntama :)

Tegelikult see oli see kampaania, soodsaid hindu (kuskil 6000) oli saada ka just jõulude ja uue aasta ajaks (äralend näiteks 17.12, 21.12, 26.12 ja tagasi uue aasta esimesel nädalal), mäletan, et kaalusin seda varianti ka, aga otsustavaks sai ikka soov olla jõulude ajal perega ja minna parem jaanuaris. Kui praegu on saada samaks perioodiks 430 £ siis on see küllaltki soodne ning tõenäoliselt palju odavamaid pakkumisi ei pruugi tulla. Ma eeldsin muidugi praegu, et juttu oli airasia otselennust. Algsele hinnale lisandub seal ka söögi, koti ja istekoha valiku (soovil) tasu.