Tai 2019

Tere reisirahvas! Lähen tütrega nädala pärast Taisse, minu jaoks esimene reis riigist välja peale Soome, ma paljut ei tea, seega vabandan ette lollide küsimuste pärast!Olen küll uurinud ka varasemaid Tai postitusi, aga enamus tehtud mitu aastat tagasi, mõtlesin et äkki keegi värskelt käinud, teab mida soovitada ja kuidas asjad seal. Esiteks, kuidas märtsi lõpp-aprillis ilm Phuketil? Mind hirmutati ära sellega, et tuttav märtsi alguses käis ja oli palju sadanud, mis veel siis märtsi lõpus-aprillis saab..Kuidas ka selle raha vahetamisega, kas Tais ATM’ist raha võttes on väga lollus? Kardan veidi nii suure summa sularahaga 15h reisida sinna, et seal vahetada.Siis veel ka randadest, mis randu soovitate? Nagu lugesin siis Patong beach pidi üks mõttetumaid olema, kuigi sinna just hotelli bronnsimegi..Ōnneks plaan roller võtta, sooviks leida puhtaid ja vähese rahvaga liivarandu :) Ning kus soovitate süüa (Phuketil siis endiselt)Tänavatoit pidi olema ok, aga tahaks mõnes restoranis ka käia.Kui keegi avaldada tihkab, siis palju raha kulus kohapeal? Meil eelarve u 650eurot inimene 11 päeva peale... Phi-Phile tahaksime minna üheks ööks ja ega muid plaane ette teinud polegi. Tänan, kes vastata viitsivad, kõik soovitused/info Tai ja Phuketi kohta on teretulnud!

12
3

Ja mis siis? Isegi kui oleks sellise kubatuuriga rollerid seal, järgima pead seal Tai seaduseid, mitte Eesti. Sa ei hakka ju ka Eestis ütleme nt kanepi kasvatamisega vahele jäädes politseile seletama, et misasja, Hollandis oma tarbeks tohib ju?!  Igas riigis on omad reeglid ja mingi 1993 aasta või kubatuurijutuga teenid tõenäoliselt suurema trahvi, ongi kõik.

0
1
12
3
Lennupakkumised
Reisikaaslased