Tai hotelli broneering meili teel

Vajan veidike tripikate nõu. 

Oleme perega (2 täisk.  2 last) minemas veebruaris Taisse ja käsil on viimase hotelli broneerimine. Hotell, kus tahame 4 ööd olla on Coconut Village Resort Patongis: http://www.coconutvillageresort.com/ . Soovime broneerida kahte kahekohalist adjoining või connected tuba. TripAdvisoris lugesin kommentaare ja sealt selgus, et üks (sama suur) pere oli kirjutanut otse hotellile ja saanud adjoining rooms ja odavamalt veel kui nende kodulehelt broneerides, rääkimata vahendaja kaudu broneerimisest. Tegin siis samamoodi ehk siis kirjutasin otse hotelli meili peale oma soovist ja sain viisaka vastuse. Saaksin kaks kahest connected rooms (dbl+twin) hommikusöökidega peaaegu 400bht/öö/tuba soodsamalt kui nende kodulehel vastavad toad. 
Kõik on ilus ja tore, aga ainuke mure on selles, et soovivad 50% ettemaksu enne 5. veebruari ja minu krediitkaardi andmeid selle jaoks. Tean, et krediitkaardi andmeid ei tohi telefoni ja meili teel jagada. 
Kõik paistab muidu olevat õige, turvaline ja usaldusväärne, TripAdvisori kommentaarid on enamjaolt ainult positiivsed. Kusjuures see, kes kirjutas ka otse hotellile, oli kommentaari kirjutanud, et hotell ei tahtnud isegi ettemaksu ega midagi, aga see kommentaar oli kirjutatud ka juulikuus 2018. 
Kas kellelgi oleks pakkuda turvalist lahendust? 

Mina olen siiani tasunud kõik ettemaksud kas Transferwise või PayPal kaudu. Just maksin Tai kokakooli eest, tuli lihtsalt teenuse osutaja poolt mailile "money request", kontrollisin andmed üle ja maksin ära. Teenustasu oli 40 THB. Küsi ehk pakub hotell  muud maksevõimalust. 

Äkki maksad 100% ära ja korras 

Muidugi tuleks kohe kaardiga maksta. Tee chargeback pangas kui teenust ei saa.

Küsisin hotellilt erinevaid maksevõimalusi, et pank ei luba krediitkaardi andmeid meili teel edastada.  Pakkusin PayPal'i ja Transferwise'i. Täna sain vastuse, et broneering on kinnitatud ja hotellilt on saadud luba maksta kogu summa check-in'i tehes. 

Jääme lootma, et hotelli jõudes see info ka paika peab. 

Võib ju teha ka virtuaalse krediitkaardi ja selle summa peale mis ettemaksuks vaja on.