Tai Kleon Grupi või Hecato Reiside vahendusel

Palun andke tagasisisidet, kes on käinud Tais (Bangkok ja Pattaya) Kleon grupi või Hecato Reiside vahendusel. Kuidas reis oli? Mida tegite Bangkokis 1. päeval? Kuidas lätlaste korralduslik pool sujus? Milliseid ekskursioone soovitate jne

Hissand jumal, kust te leiate selliseid firmasid?

Ei tea selliste firmade kohta ööd ega mütsi, aga kogemus ütleb, et on teatavad firmad, millega ei tasu tegemist teha.

Esiteks on väga riskantne osta suvalist asja ettemaksuga firmalt, mille nimes on Grupp, Group või midagi analoogset. Ilmselt mõnele korralikule firmale saab liiga tehtud, aga sõna grupp tähendab Eesti ärimaailmas üldjuhul kas "ajame asjad segaseks" või omanike suurusehullust. Tihti mõlemat.

Teiseks ei ostaks iialgi midagi firmalt, mille veebileht on nii oskamatult tehtud, et purustab silmanägemise.

Kolmandaks mõtleks natuke, kas on ikka jube äge teha ettemaks firmale, millel on maksuvõlg. Näide Kleon Groupi kohta: 01.02.2010 seisuga on maksuvõlg 24 626 krooni 01.02.2010 seisuga on ettevõttel intressivõlg 528 krooni Summa suurus pole siinjuures oluline, võlg näitab suhtumist ja potentsiaalseid arenguid.

Neljandaks vaataks, kas need firmad on Majandustegevuse Registris http://mtr.mkm.ee/default.aspx?s=otsi ja mis on kindlustussumma. Kui tagatis 210000 tundub piisav, siis ostke aga!

Ei viitsi sama juttu uuesti kirjutada, sest Veigo argumendid on piisavalt head. Kinnitan lihtsalt selleks, et see pole ainult tema arvamus. Ja tõesti on maksuvõla olemasolu halb näitaja. Ajutisi raskusi tuleb küll ette aga tihti on see puhtalt suhtumise küsimus. Enamasti on aga maksuvõlg lihtlabane vale majandamise tulemus. Või põhimõte, et kui omaniku palgast miskit üle jääb, siis maksame. Siis on ainult küsimus mis hetkel omanik käed puhtaks peseb. Sellest hetkest võib Sinu väljalennuni olla üks nädal. Ja võid kaks korda arvata, kes kuhugi ei lenda.