Tai viisa pikendamine

Tahaks teada, kas kellelgi on kogemusi tai viisa pikendamisega kohapeal. Nimelt olen hetkel Phuketi kandis turistiviisaga 30 p2eva ja sidusin end yhe sukeldumiskohaga, kus saaksin 3 kuud divemasteri sertifikaati teha. T88d siin otseselt ei tee, st palka ei saa, aga samal ajal ei tahaks iga 30ne p2eva tagant v2lja lennata ja uuesti tagasi sisse tulla. V6tsin yhendust ka kohaliku eesti saatkonnaga ja nad palusid mul immigratsiooniga kontakteeruda, mida telefoni teel ka yritasin korduvalt, aga vastuseks sain ainult, et keegi pole saadaval.
Kammisin ka immigratsioonilehekylje l2bi ja v2ga targemaks ei saanud.
Kas oleks v6imalik kuidagi Phuketis immigratsiooniametis avaldus sisse anda ja mis see hind ka oleks?

Ait2h! :)

Pead võtma ikkagi viisa tripi Malaisiasse, ning tegema seal viisa, saad olla 60+30 päeva. Kohapeal ei saa sa midagi teha.

Kohapeal saaksid ühekordselt pikendada veel 30 päeva ja see oleks kõik. Aga sellest jääb vist väheks. Siis jah nagu Naks ütles, riigist välja teed turisti viisa ja tagasi.

30 päeva viisat saab ametlikult pikendada 7 päeva, kuigi mu sugulasel vedas see kord, tal oli vaja saada 8 päeva juurde, ning öeldi et see pole võimalik, ning kui näitas pileteid, siis luges päevad kokku ja ütles jah, üks päev puudu, siis pidas teistega natuke nöu ja andis 30 päeva.

Leidsin internetiavarusest sellise artikli. Nagu ma sellest aru saan, siis pole enam vaja nö "visa runni" teha. Lähed migratsiooniametisse ja pikendad viisat. http://www.thaivisa.com/forum/topic/744440-longer-visa-exemption-extensions-begin-august-29-2014/

Ja teine : http://www.thaitravelblogs.com/2014/08/new-regulations-for-visa-extension-in-thailand/

Eks ma saan teile täpsemalt teada anda, kuidas asi kulges. Kuna ma võin olla ainult kuni 18'da veebruarini riigis, siis ootab mind sama teekond ees. Seega vaatan, kui hõlpsasti seda teha saab. Mul tagasielnnupiletid olemas 2'ks märtsiks.

Aitäh asjalike vastuste eest. Kogu krempli pealeon veel viimane küsimus, et kuhu täpsemalt ma Malaisias minema pean? Sain aru, et kohalikku malaisia immugratsiooni ametisse või mis asutus see täpsemalt on ning kui kaua kogu protsess umbes aega võtab? Kas 3st päevast piisaks näiteks?
Megatänud :)

Kui sa oled Phuketis,siis astu sisse suvalisse reise korraldavasse putkasse ja küsi. Paljudel oli ka silt VISA RUN üleval

Nii, natukene informatsiooni siis viisa pikendamisest. Sai täna käidud see kogu tee läbi ja polnud hullu midagi. Olenevalt päevast (esmaspäev ja reede) pidi olema rohkem rahvast. Soovitatakse minna siis teisipäev-neljapäev. Aga eks igaüks teab. Mina siis räägin omadest kogemustest Phuketis, Patong Beachil asuvast Immigratsiioni Ametist. Muude linnade osas ei oska sõna võtta.

Kaasa siis tuleks võtta :

Pass - passikoopia andmetest/sissesõidu templist/ja departure card'ist - Kui ei ole neid olemas, pole hullu, saab teha kohapeal.
Kaks passipilti 4x6cm - Saab teha kah kohapeal, kui ei ole olemas.
Departure Card KINDLASTI! - See klammerdatakse küll passi külge ilusti piiril, aga kontrollige enne minekut üle, et kõik olemas.
1900.- bahti.

Ja nendele, kes ei peatu hotellis, vaid kellegi juures, siis aadress on VÄGA oluline. Ei piisa ainult Phuketist või minu puhul siis Chalong Bay'st. Täpne aadress, muidu ei pikendata teie viisat. Vähemalt mul läks sedasi, aga õnneks sain aadressi mõne minutiga nii, et see asi oli korras.

Varuge aega ja kannatust. Minul läks kokku umbes tunnikene, aga olen kuulnud, et inimesed on oodanud kogu päeva. Kellaajad on 10:00-15:00 (kodulehel 8:30-12:00 ja 13:00-16:00, mis ei vasta tõele vähemalt tänaste kogemuste põjal). Minge aegsasti kohale.
Tänase seisuga siis passis uus tempel, et võin viibida kuni 20'da märtsini riigis.

PS! Kuulsin poole kõrvaga, et kui Sul on "immigration visa", siis saad seda pikendada Patong Beachil. Kui aga "non-immigrant visa", siis pead selleks minema Phuket Towni. Mis nendel vahet on, ausalt öeldes ei tea. Võibolla mõni targem räägib.

PS! Kui koopiad ja pildid teete kohapeal, siis lisaks tuleb nende hind 220.- bahti.

Tervitustega Phuketist,

Marko.

Tere,

Selline küsimus, et kui tahan minna Taisse 2 kuuks aga ilma viisata saab olla 30 päeva ja siis pikendada 30 päeva, kas ei hakata piiril õiendama, et pilet tagasi on ostetud 2 kuu pärast aga ilma pikendamata lubatud olla ainult 30 päeva?

Aitäh ette ja häid pühi kõigile!