trip-krainetrip-ukraine-dark
Tais ööbimine ja liikumisplaan

Tervitus,

Küsiksin värsket informatsiooni Bangkokis ööbimiste ja tegemiste kohta, kus Teie kogemuste põhjal oli viimasel ajal soodne aga samas meeldiv,põnev ööbida nii hotelli kui ümbruskonna mõttes?

Läheme sõbraga aprillis 10 päevaks Taisse ja mõtleme, et esimesed ja viimased päevad veedaksime Bangkokis. Ülejäänud päevade jooksul sooviksime käia uudistamas saartel. Ehk siis mis oleks Teie kogemuste põhjal unustamatute vaatamisväärsuste ning muus mõttes soovitatavad kohad? Igasugune värske info ja soovitused teretulnud .:)

Tai geograafia ei ole muutunud ning saari on ka palju. Palun kirjuta otsingusse "tai" ja "bangkok" ning leiad palju infot. Ilmselt kõik, mida vajad. Kui soovid midagi täpsustada, siis esita täpne küsimus (näiteks kirjuta oma reisikava ja küsi arvamust). Keegi teine sulle reisiplaani koostama ei hakka.

Enamus backbackereid peatub Khao San Roadi piirkonnas.

Minu jaoks Bangkokk uldse kole ja motetu koht.

Olen lugenud "Tai" ja "Bangkoki" järgi jah, tänud näpunäidete eest, sellepärast ka küsisingi siin "värskeid" arvamusi ja mõtteid oma viimase aja kogemusest.

Kui on vaja varahommikul näiteks finnairi lennule saada siis soovitaks True Siam hotelli Phaya Thai linnaosas Bangkokis. http://www.truesiamhotel.com/index.php Omapärane puidust interjöör vastuvõtus keset seda suht halli kividzunglit ning hea asukoht Sky Train-i ja Airport Expressi ristumiskohast noh, ütleme, kolmesaja meetri kaugusel põiktänavas. Muidu tüüpiline pisike odavamapoolne kolmetärnihotell suuremate hoonete vahel. Ainus miinus, nagu ma eelnevalt lugenud olin, on see, et taksojuhid ei pruugi hotelli kohe üles leida. Minul oli aga kodutöö tehtud ja taksot ma ei vajanudki. Airport ekspress viib Suvarnabhumi lennujaama ja Don Muang lennuväljalt saab bussi ja Skytrainiga kohale. Muidugi, Grand Palace ja muud vaatamisväärsused jäävad sealt natuke eemale aga taksosõit on suht odav kui ei lase taksojuhil ennast alt tõmmata. Jõe äärde ja ostukeskusesse saab Skytrainiga ning Baiyoke kõrghoone on ka suht lähedal.