Viimased kommentaarid

Kui on vaja varahommikul näiteks finnairi lennule saada siis soovitaks True Siam hotelli Phaya Thai linnaosas Bangkokis.
http://www.truesiamhotel.com/index.php
Omapärane puidust interjöör vastuvõtus keset seda suht halli kividzunglit ning hea asukoht Sky Train-i ja Airport Expressi ristumiskohast noh, ütleme, kolmesaja meetri kaugusel põiktänavas. Muidu tüüpiline pisike odavamapoolne kolmetärnihotell suuremate hoonete vahel.
Ainus miinus, nagu ma eelnevalt lugenud olin, on see, et taksojuhid ei pruugi hotelli kohe üles leida. Minul oli aga kodutöö tehtud ja taksot ma ei vajanudki. Airport ekspress viib Suvarnabhumi lennujaama ja Don Muang lennuväljalt saab bussi ja Skytrainiga kohale.
Muidugi, Grand Palace ja muud vaatamisväärsused jäävad sealt natuke eemale aga taksosõit on suht odav kui ei lase taksojuhil ennast alt tõmmata. Jõe äärde ja ostukeskusesse saab Skytrainiga ning Baiyoke kõrghoone on ka suht lähedal.

Teadmata su huvisid pakuks välja Suomenlinna merekindluse, Nuuksio rahvuspargi ja Seurasaare vabaõhumuuseumi.
Suomenlinna on "must see"- UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud rootsiaegne merekindlus, tegevust terveks päevaks.
Nuuksio lihtsalt ilus loodus, matka- ja loodusrajad. Minule meeldib seal kolada. Seal ma mõistsin esmakordselt mida sõna "bedrock" võiks tähendada :-)
Seurasaare vabaõhumuuseum on minu arvates selles nimekirjas kõige nõrgem aga sellegipoolest on seal vähemalt pooleks päevaks uudistamist-jalutamist.
Fazeri kohta võin anda vaid lingi ja kui helistad seal antud telefoninumbrile siis saad oma küsimustele ka vastused.
http://www.fazer.fi/Tuotteet-ja-palvelut/Suklaa-ja-makeiset/Yritysvierailut/