Taksosõit lennujaamast SIR S.RAMGOOLAM INTL (MRU) Mauritiuse põhjakaldal asuvasse hotelli

Kellel on kogemusi taksõiduga lennujaamast hotelli, mis asub saare põhjakaldal? Kas taksot on lennujaamast lihtne saada, kui palju see üldjuhul maksab ja kas tasuda saab ka eurodes? Oluline on ka turvalisus, sest reisijateks on seekord kaks naist.


 Hotelli poolt soovitatud transpordifirma  küsib ühe suuna hinnaks  79€ auto kohta, mida pean kõrgeks, kui arvestada, et paljud  on endale takso terveks päevaks tellinud umbes 60€ eest päevas.

Lennuväli ja kogu taksondus on seal täiesti maffia kontrolli all. 79 eurot (1 suund ilmselt 2 inimesele kokku) ettetellitud transport on väga hea diil, sõltumata kus hotell asub! Lisaks on hinnad tõusnud, korraliku auto päevaks koos juhiga saab umbes 100 euro eest. Suuremad eurokupüürid kõlbavad küll, varuge sajalisi.

Kaks aastat tagasi oli tarvis saada MRU lennujaamast Grand Baiesse. Plaanisime kohaliku bussiga minna aga peale paaritunnist ootamist (koos kohalikega) viskas veidi kopa ette. Bussipeatuse ümber õngitses päris mitu taksojuhti ning lõpuks saime takso koos ühe teise turistiga kolmepeale vōetud. Maksime vist kuskil 25€ kahepeale. Arvan et sellise diili oleks saanud ka juba varem välja kaubelda. Turvalisusega seoses meie kohapeal olles mingeid probleeme ei täheldanud kui siis ainult liiklus ise. 

Tere.Külastasime Mauritiust Nov 2018. Esialgu võtsime takso lennujaamast ( ja oli ikka kallis ).Edaspidi tellisin ise http://www.taxismauritius.com/. Ütlesin,kus asun ja kui pikaks ajaks tahan ( nii 6 h koos autojuhiga maksis ca 70 euri, mis oli hinnalt sama, mis rentida auto. Kuna rendiautole tuleb ka kütust osta ,siis leidsime et auto koos juhiga on odavam ja mugavam ).

Tellides http://www.taxismauritius.com takso, sai hinna koheselt kokku leppida, kõik toimis, tasuda sai ka eurodes.

Lugedes ülaltoodud kommentaare, ei saa mina aru,millest jutt käib. Nov 2018 oli Mauritius väga rahulik, rannapuhkuse koht. Teenindus hotellides super, mingit turvalisuse probleemi ei täheldanud, taksojuhid viisakad, nende väitel erinevad usu pooldajad elavad rahulikult kõrvuti, keegi ei tülitanud meid ega ei toimunud mitte ühtegi turvalisust puudutavat intsidenti. Toit oli imemaitsev, ilm oli väga hea, vesi imeline. :)

Probleem on mõnes trollis. Aga selle mängumaaga ei tasu siin arvestada. Peatselt saab tehtud väike puhastus.