Tallinna lennujaamas iseteeninduse check-in automaadid

Tere!

Kes on kasutanud lennujaamas uut teenust ehk et neid iseteeninduse automaate. Soov lennata SASiga ja seal automaadis saab registreerida end lennule, saab valida isetkoha ja ka registreerida äraantava pagasi. Väga kena kõik ju. Aga mul nüüd küsimus, et kas seal automaadis istekohta ise valides on see siis tasuta? Sest kui enne lendu onlines teen ja tahan kohti valida, peab maksma 10 €/koht. Kas leti taga check-ini teha on tasuline teenus? Ja kui ma selle äraantava pagasi registreerin seal automaadis, siis (vabandust, et nii rumal olen) kuhu ma selle suure kohvri viin :) ?

0
1

Äraantava pagasiga pead nagunii minema chek-ini lauda.

2
0

Kui pole ka Tallinnas automaatset letti/kohta, kus saad pagasi lindile panna ja ära skännida. Oleks juba aeg tegelt.....

1
0

Iseteenindusliku pagasiloovutamise osas on lennujaama kodulehel kõik vajalik info kirjas. Eeldab eelnevat online check-in tegemist.

https://www.tallinn-airport.ee/reisijale/iseteeninduslik-pagasiloovutus/

3
0

On jah lennujaama lehel see pagasiloovutus kirjas. Ja see ongi vaid pagasiloovutuseks.

Aga ma kõigepealt vaatasin hoopis SAS enda lehelt infot self-service check-ini automaatdi kohta. Seda Tallinnas vist polegi? https://www.flysas.com/en/travel-info/check-in-boarding/airport-check-in/ ja seal on info ka selle kohta, et saab vaida istekoha.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased