Tallinnast Milaanosse läbi Praha

Tervist!

Kas kellelgi on kogemust lennates Tallinnast läbi Praha Milaanosse Czech Airlines'iga (connected flight!). Minnes kõige varajasema lennuga on Prahas ümberistumiseks aega 30 minutit. Kas pagas ikka jõuab sama lennuga või on tihti juhtunud, et pagas tuleb hiljem järgi? Mul nimelt probleem selles, et Milaanost istun mõne tunni pärast taas ümber ning eriti aega pagasit taga ajada seal ei ole. Ja mis võimalused on, et CSA pagasi järgi saadaks sellisesse riiki, kuhu nad ise lende ei tee?

kui nad sulle sellise pileti on müünud, on nende enda mure, kuidas nad kadunud koti pärast sinuni saavad. Võid Austraaliasse ka minna, kott peab sinuni jõudma (ka teiste lennufirmadega)

Juhul, kui see lennufirma ei ole CSA ja pagas ei ole lõppsihtpunkti tšekitud, siis võiks öelda, et pagasiprobleem on vägagi reisija probleem, sest ta peab Milaano lennujaamas hilinemise korral baggage claimis juhised jätma, mida hilineva pagasiga edasi teha. Kui sihtpunktis on mõni vähemalt paar päeva kehtiv aadress teada, on hea, aga kui mitte, siis ma sellist avantüüri vist ette ei võtaks. Alternatiiv? Ausalt - ei tea!

Ma ei ütle, et alati nii läheb, aga endal oli möödunud nädala lõpul kogemus suunal Milaano-Praha-Tallinn, kus ümberistumiseks oli ametlikult aega 35 minutit, aga kuna Milaanost väljalend hilines, siis tegelikult oli see ca 20 minutit.
Jooksime siis Prahas kiiruga väravasse, kus teenindaja juba teadis, et tuleme Milaanost ja, et meid peab olema kokku 6. Kui küsisin pagasi kohta, siis võttis sõna teine teenindaja, kes ütles, et "special team" on on välja saadetud ja 100% on pagas koos meiega Tallinnas. Nii ka oli!

Seega relax, smile, concentrate:)