trip-krainetrip-ukraine-dark
Tallinnast Zürichisse vahemaandumisega Frankfurtis

Meelsasti lendaksin Lufthansa lennufirmaga,aga Frankfurtis on vaid 55 minutit kahe lennu vahel.Lennujaama ma ei tunne ja olen suht algaja.Kas on loogiline selle ajaga toime tulla?Pagasiga tegelema ei pea.

ma usun et peaks jõudma kui lend TLL-FRA ei hiline. Frankfurdis on minu meelest üks terve terminal Lufthansa päralt ja seega vast terminali vahetama ka ei pea.

Tõepoolest, lähevad samast terminalist ning kui isegi peaksid Tallinnast tuleva lennu hilinemise tõttu maha jääma, siis mine transfer check-ini ja räägi oma mure ära ning sind registreeritakse järgmisele lennule. Päeval läheb Frankfurdist Zürichisse ca 15 Lufthansa lendu, s.t. umbes iga tunni järel.

julgustavate kommentaaride eest, arvestades, et pean üksi hakkama saama....

Kindlasti tuled ajaga toime. Lihtsalt kohe kui maandud, vaata kiiresti millisest väravast läheb Zürichi lend ja hakka liikuma :) Mõnikord öeldakse juba Tallinnas, millisesse väravasse pead minema Frankfurdis.

J6uad kindlasti kui frankfurdis kohe liikuma hakkad. Vaatad värava numbri ära ja siis pead natuke liftiga ja selle liikuva p6randaga (??) s6itma. Minul oli kuskil 40 min aega ja jäi ülegi, kuigi olin samuti frankfurdi lennujaamas esimest korda ja lendamise suhtes üldse veel väga algaja. Ja üksinda loomulikult ka. Palju see pilet sul muidu maksma läks?