Tansaania 2016/2017

Tere!

Reisime jaanuari keskel kolmeks nädalaks Tansaaniasse. Olen lugenud teisi postitusi, kuid küsimus on selles, et kas selline reisiplaane tuleks kõne alla ja oleks mõistlik:

Dar Es Salaam - Arusha (2-päevane safari) - Tanga - Pemba - Zanzibar - Der Es Salaam?

Aega on, seega võiks ka kuhugi mujale veel minna, aga kuhu? Olen lugenud, et lõunapool on vihmasem, seda nagu ei tahaks.

Head!

123
4

Safarite hind sõltub mugavusastmest. Kiire arvutuse põhjal tuleb teie safari hinnaks ümmarguselt 850 eurot inimene. See pole sellise pikkusega safarile hullumeelne hind, aga kindlasti mitte odav. Üle 500 USD inimene ei tohiks seda tüüpi asi kujuneda.

Võtame lihtsa matemaatika. Serengeti 2 päeva eest maksate te sissepääsudena reaalselt 5x60 + 3x 20 USD, sest pargipilet kehtib 24 h alates sisenemisest ja koos sõiduga see reaalselt nii pikaks kujunebki. See teeb 360 USD kogu kamba peale. Lisandub tasu sõiduki eest, aga see pole eriti suur. Ngorongoro teeb teised 360 USD. 720 pluss auto. Maksimum 800 kokku.

Sisenedes Serengetist otse Ngorongorosse on neil vist jah see transit fee, mis on vist 50 USD. Ma pole kindlasti maailma kõige kõvem matemaatik, aga kokku justkui üle 1200 pargitasudeks välja ei pigista. Isegi, kui maksta veel 320 USD ühe päeva eest, ei vea 2000 välja.

Ma soovitaks võtta võrdlev pakkumine ka mõnest teisest firmast. 8 inimese peale võib kokkuhoid olla märgatav. Ja ei tasu häbeneda selgitusi küsimast, kuidas sellised hinnad kujunevad. 800 USD auto eest 3 päeva eest on pehmelt öeldes röövimine. Reaalsus istub 300-400 USD vahel auto kohta. Sedagi siis, kui kõigega kohe nõus olla.

3
0
123
4
Lennupakkumised
Reisikaaslased