Tasuta avalikud WIFI alad Londonis.

Tere!

Küsimus teadjatelt. Vaja viibida mingi aeg Londonis. Hotellide WIFI´d suhteliselt kallid, söögikohad sunnivad toitu ostma. Olen kuulnud, et OM-iks luuakse mingid suuremad tasuta WIFI alad. Ei tea, millal ja kus hakkavad toimima? Räägitakse, et London pidi olema üks parema WIFI võrguga linn maailmas, kuidas on lood üldkasutatavate punktidega. Püsivamalt asun Finsbyri Park´i piirkonnas, kuid ega kuhugi minek neti pärast ei valmista raskusi.

Ette tänades Arne

Ei sunnita toitu nii väga midagi ostma. Klaasikesest mahlast piisab. Ise elan siin ja seega netiprobleemi pole. Aga on olemas ka nn pulgaga neti soetamise võimalus. Või nt ise soetasin eile omale Blackberry. Pay-as-you-go ehk kõnekaardiga. Selle internetikasutuseks ja telefoni aktiveerimiseks pidin juhistes kirjapandud numbril helistama. 30 päeva internetti maksab £5. (John Lewise kaubamajast ostmisel sai Blackberry'ga kaasa £10 tasuta kõneaega, sellele lisaks £10 laadimisel sai 500MB tasuta veebipääsu ning 300 sõnumit). (T-Mobile aga pakkus veelgi soodsamaid tingimusi...ja on hulk muid operaatoreid, Orange, O2 jms)

Üldiselt sülearvuti puhul võiks sel juhul kõne alla tulla ehk toosama mainitud nn pulgaga interneti kasutusvõimalus. (See tähendab, et osta internetiühendust võimaldav pulk mingilt ülalmainitud operaatorilt, see oleks Blackberry interneti kuutasuga enam-vähem samas suurusjärgus)

0
0

Mobiilne internet on küll UK-s igavesti hea ja kiire, aga avalikku tasuta wifi võrgu leidmisega on üks paras peavalu. Ma olen paar korda kuhugi raamatukokku läinud lausa, sest mujalt lihtsalt ei leia.

Võid kaaluda liitumist the Cloude http://www.thecloud.net/free-wifi/ või BT Openzonega http://www.btopenzone.com/ mis omavad nn hotspotte üle Londoni. Ausalt ma ei tea, palju nendega liitumine maksab aga ju nende kodukatel on olemas.

OM aja tasuta wifi võrgu pidi ehitama O2, aga minu meelest see Finsbury Parkini ei ulatu, vaid katab ainult Westminsteri, Kensingtoni ja Chelseat. Aga vbl on midagi muutunud ka :)

1
0

Kui ma mehega mõned kuud tagasi käisime Londonis,siis oma läptopiga oli wifi leidmine tõesti paras peavalu. Käisime palju kohti läbi,et wifisse saada ja Nero kohvikus nt pidi olema tasuta,aga samas pidi kohvikus ikka 2£ liituma wifiga. Aga moblaga on tõesti siin igal pool hea ja kiire netis olla. Ise mehega kasutame iga päevaselt väljas mobla :)

0
0

http://o2wifi.co.uk/my

Welcome to O2 Wifi Fast, free internet. For everyone.

You don’t have to be an O2 customer to use O2 Wifi. Sign up and that’s it. No passwords or usernames to connect. Just quick wifi, whenever you’re near one of our hotspots.

Ehk eesti keeles, ei pea olema O2 klient, et O2 Wifit kasutada. Tuleb vaid registrerida. Salasõnu ega kasutajanime ühendamiseks vaja ei ole.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased