Tenerifele läbi Portugali..

Sai käidud Tenerifel 27.02 kuni 05.03 Happy Traveliga, lennukifirmaga LTE. Ei tea kas oli see erandkorras või mida, aga minnes ütles kapten, et tugeva vastutuule pärast peame vahemaandumise Portugalis tegema ja kütust võtma juurde ning pardal on erandkorras üks kapten + stjuardess rohkem. Tankimise ajal lennukist välja ei lastud. Tagasi sõites oli sama jama, öeldi, et Portugalis peame jällegi vahemaandumise tegema ja kütust võtma.. Kui muidu kestab reis 6 tundi, siis "tänu" sellele vahemaandumisele kestis reis ca 8 tundi... täitsa lõpp :)) Kellel on kogemusi, kas tõesti oli asi vastutuules või oli mingi muu jama? seoses sellega ka lennud ju hilinesid ja mitte vähe...

sinu lohutuseks juhtub ka teistel...29.02.Tln.väljus Futura 2h hiljem,millest üle 1,5h istusime kõik rõõmsalt lennukis...mudilastel olid lendu tõusmise hetkeks kõik kaasa varutud joogid juba otsas:( küll vabandati,et reedeõhtune Euroopa traffic on tihe,aga tegelikult mässati mootori kallal & lubati tõusul ka noise'i,mis tõesti oli "mõnus" müra,õnneks kadus üsna pea. nii et kokku olime lennukis ka 8h...eriti kitsas legroom jne.

Tulin ka sama lennufirmaga Gran Canarialt 06.03 ja teatati, et Eestis on lumetorm ja seetõttu peab minema läbi Portugali ning tankima seal. Koju jõudes selgus, et pole mingisugust lumetormi olnud sel päeval.

vot seda minagi imestasin, et kakoi torm... mul lihtsalt tekkis küsimus, et äkki ongi nii iga nädal, et see LTE väike pann ei suuda lihtsalt seda ühe laksuga ära sõita... aga reklaamima ju ometigi peab, et otselennud tenerifele ;PP (loodetavasti see nii ikka ei ole)