Teravmägede pilte

Nii, Teravmägedel õnnelikult käidud, mõned pildid nähtaval siin: https://www.facebook.com/#!/marju.villak/media_set?set=a.10151588518818997.1073741833.534043996&type=1 (tervikuna aadressi lingina ei lase panna, kasutage copy-paste´i)

Kui kellelgi on Teravmägedele reisimise kohta küsimusi, siis aitan heameelega niipalju, kui oskan (meiliaadress: musicshine2005@hotmail.com). Mina ööbisin telgiga kämpingus. Varustusest niipalju, et ka juulikuus tasub kaasa võtta talvevarustus ja -riided. Kraadi järgi oli mõni päev isegi päris soe, aga kuna kämpingust üle lahe on liustikud ja selle nädala jooksul, mis mina seal viibisin oli tuul pidevalt liustike pealt, siis isegi +10ga kandsin talvejopet ja mütsi. Longyearbyeni linnavahel on mõnevõrra soojem kliima.

Kas piltide nägemine eeldab FB konto olemasolu?

Tundub, et eeldab vist jah. Ma kahjuks ei kasuta ühtegi teist fotode jagamise keskkonda, kui jõuan sellega tegelda, siis panen pildid ka kuhugi mujale ja lingi siia üles. Vabandan kõigi FB mittekasutajate ees, et pildid hetkel neile nähtavad ei ole. Aitäh mdt lingiabi eest!

Mõnusa põhjamaise meeleoluga pildid, rebane oli muidugi tipp! :)