The North Face toodete tellimine

Tere.

Oskab keegi soovitada kohta, kust tellida internetist The North Face tooteid. Soov oleks saada jopet ja silma on hetkel hakanud The North Face Upland Jacket. Põhjus miks ma üldse internetist tellida kavatsen on selles, et eesti poodides ei ole saadaval meeste XS suurusi (pikkust mul 166) ja üks vähestest jopedest, millel pakutakse üldse XS suurust on seesama Upland jope (pean silmas siis TNF tooteid).

Nagu ma aru saan müüb eestis TNF tooteid vaid Sportland (WestSport) ja nende tootevalikus on vaid hetkel Resolve ja Venture, milledel paraku väikseim number algab S'ist (või pole sedagi).

Resolve ja Upland tunduvad suht sarnased. Venture paistab liiga õhuke. Soov oleks saada kevad-sügist jopet, mida oleks praeguse vihmase ilmaga hea kanda või väikseks matkaks (alla mõni kegem fliis vms) ja samas hea ka suvel vihmase ja külmema ilmaga. Talveks jopet ei soovi.

Kui oskate soovitada mõnda teist tootjat, kes pakub ka väiksemaid numbreid, siis oleks tore nendest teada.

Ette tänades, Kert

müüvad seda jakki, aga XS suurust pole neilgi saada. Võibolla polegi väiksemat suurust?

UK / GER Amazon, http://eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/buy-online/ Kui soov enne katsuda, siis üle lahe ja tagasi veedamise eest küsitakse alla 500 eek. Lõunas (st Riias) olevat ka valikud suurusjärk rohkem, aga Tallinnast sinna saamine on ilmselt suts kallim ja pikem ettevõtmine.

Vaatasin neid TNF kodukal olevaid online poode ja sakslastel (Globetrotter.de) on küll antud mudelil ka XS suurused kirjas. Ja paistab, et saadavad ka eestisse aga saatmine on 75 eur'i.

http://www.globetrotter.de/partner/partner.php?ident=40e2f0e021285d89&page=%2Fde%2Fshop%2Fdetail.php%3Fmod_nr%3Ddd_40887 Antud lehel on vist seal all tabelis olevad hinnad juba saatmisega eestisse või? Otsing annab muidu hinnaks 64,95 + 75 euri eestisse toomine = 139,95.

Kuigi Notual on oma kaubaga rahul, siis hoiatan, et domeen Martbase kuulub Hiina firmadele, kes toodavad nö. kohalikku crappi. Netist lugedes võib leida peamiselt negatiivset tagasisidet. A la asjad pole ikkagi originaalide kvaliteediga, tihtilugu lisanduvad kohale jõudes (Hiinast) omapärased maksud jms. Pane Google'isse Martbase ja sa näed, et sellel domeenil kaubeldakse väga laia valiku kaubaga alates riietes kuni kullani välja.

Seega, (kahtlaselt) odavate hindade ihaldajad, vaadake ette! Teid on hoiatatud.