trip-krainetrip-ukraine-dark
Toiduained Austraaliasse tulles

Lugesin nimekirja toiduainetest, millega võib Austraaliasse sisenemisel probleeme tulla, nagu näiteks puuviljad, seemned, mesi jne. Kas kellelgi on olnud probleeme ka tee, kiirnuudlite, mandlite, kommide, juustu toomisega, kui need on originaalpakendis ja avamata?

Sellest nimekirjast lastakse sul sisse tuua ainult kommid vahest. Sokolaadi ja pudel viina. Isegi lastetoitu tohib tuua ainult koos lapsega ja mitte palju. Vaata siit:

http://www.daff.gov.au/aqis/travel/entering-australia/cant-take

Jah, kommidega, shokolaadidega sai küll riiki sisse, kui kinnised pakid olid :)

Oeehh, no palun ärge nüüd solvuge eksju, aga tõesti naer tuleb peale. No kas tõesti ON VAJA seda toitu kaasa tassida?, kiirnuudle ja teed? Kas tõesti arvate et seda siin ei ole, või võidate TUNDUVALT midagi rahas? EI! ei ole sellel absoluutselt mingit mõtet, kõik on siin olemas, hinnad täiesti normaalsed! Meil kõikidel eestis olijatel on jäänud vanast ajast mulje, et meil on odav ja "seal kaugel" mere taga on kallis. EI! Meie kallis Eesti väntab meile hindu juba ammu, mis on sama kõrged kui "seal" (ainult et palgatõusudest unustati). Mina isiklikult võtsin kaasa 4 tahvlit Kalevi shokolaadi ja pudel Viru Valget - ja seda ainult KINGITUSTEKS, kuna kohalikud elusees sellist toodet ei näe! Ja see on rohkem suhtlemispoliitika küsimus, kui kingid midagi sellist - kuna nad saavad aru, et seda siia tervena tuua oli raske (füüsiliselt).