trip-krainetrip-ukraine-dark

marisk

Rändur, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
29 kommentaari

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

11 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Mida arvate Hersonissos piirkonnas Kreetal?

Tere, kas keegi oskab midagi öelda Hersonissos piirkonna kohta Kreetal? Samuti on keegi võtnud seal Maragakis (3tärni) hotelli? Igasugune info teretulnud! Aitäh!

Tere, oleksin huvitatud Pariisi reisijuhist.

Aitäh vastuste eest. Floridast siis täpsemalt. Kuid kui väga odavad pakkumised ka mujalt oleks, näiteks NY, Boston vms siis Floridast sinna pilet osta pole väga kallis. Kuid uurin edasi, ehk leian midagi :)

Lennukid ei ole jah just kõige uuemad. Mina lendasin 2kuud tagasi. Õnneks vedas ja lennuk ei olnud täiesti täis ning sain samuti pikali olla ja magada veidi. Ütleks sama, nagu eelmine kommenteerija, et vett ei ole mõtet Amsterdamis kalli raha eest osta, sest enne väravat võetakse see käest ära ning siis tõesti istud seal paar tundi nii, et midagi juua ei ole. Veidi imelik süsteem seal neil. Loodetavasti on NY-is piisavalt aega ümberistumiseks, sest immigratsioonist läbi saamine võib võtta ikka päris kaua.

To sillusillu. Ei oska su küsimusele vastada, kuid ilmselt nad midagi küsivad, kuna olete nii noor. Anna teada, kuidas USA poolel piiriületus läks ning mida küsiti, kindlasti on sellest abi ka teistelegi :)

Aitäh vastuse eest- tegemist jah juba täiskasvanutega, seega ilmselt selline variant ei toimi.

Tere, kas kellelgi kogemusi Priceline'st toa võtmisega sellisel juhul, kui toas 3inimest- kuna valikus saab võtta 1tuba 2in, kuid reaalselt oleks 3in toas (neil 2 suurt voodit ning ära mahuks ilusasti). Kas reeglid lubavad seda ning mis hotellis öeldakse selle peale?

Millal on plaan minna ning mitu inimest soovib öömaja?

Tagasi pean olema hiljemalt 15. august ning reisi kestvus 1 nädal. Aitäh Naabrimees! Proovin neid variante!

Vabandused, et end ebaselgelt väljendasin, edasi-tagasi ikka, ehk JAX-TLL-JAX.

Terminalide vahel sõidab mingi metroo, mis viib väga kiirelt kohale :) Ei tohi lihtsalt ära eksida, kuid viidad hästi üleval igal pool ja küsida saab ju ka töötajate käest :) Minul endal oli samuti lennuni aega 2h, kuid jõudsin ilusti kõik korda ajada, kuigi vahepeal eksisin korra ära ka :)

Kui pagas otse edasi läheb, siis peaksite küll jõudma :)

Kas Air Asia lend läheb samast lennujaamast? Kuala lumpuris kaks lennujaama- üks siselendude jaoks ja teine international lennud. Kui sama lennujaam, siis peaksite jõudma, kuigi hea oleks muidugi, kui oleks pisut rohkem, kui 2h aega.

et hinnad on siiski suhteliselt kallid- vähemaltendal jäi selline mulje. Kulus palju, palju rohkem, kui olin arvestanud.

Jah, kommidega, shokolaadidega sai küll riiki sisse, kui kinnised pakid olid :)

Metroo on parim variant ja ilmselt odavaim ka :)

No mina plaanin minna Inglismaale autoga, ja mingi hetk kindlasti tagasi ka sealt, kuid ei oska hetkel küll öelda, et millal ja kas auto peale asjad mahuksid...see selgub alles paari kuu pärast...

Soovitan ka bussiga minna- ise tegin sama- bussijuhid kõik nii aitavad- ainult tuleb öelda, kus soovite minna ja öeldakse kohe, kus minge maha ja millise bussi peale...aga aega võtab see küll mingi 1-1,5h. Ja sularaha peab olema täpne, muidu mkasta ei saa, meid jäeti maha, kuna polnud 2$ :)

Miamis võtsime auto Budgetist ja võeti küll maha see tagatisraha, aga pärast oli veits jama, sest nad unustasid selle raha tagasi panna arvele. Peale mõningast asjaajamist sai õnneks raha tagasi. Bookisime kõige odavama auto ja kui autole järgi läksime, siis kohapeal seda autot plnud ja saime tegelikkuses palju kallima ja parema uhiuue auto! Ja kindlasti ennem netis ära bronnida (vähemati budgeti puhul), sest siis saab palju soodsamalt!

Kas oskab keegi täpsustada, palju see kindlustuse hind seal kohapeal juurde tuli- nimelt tahaks autot 9päevaks, äkki oskate öelda ligikaudse kindlustuse hinna Economy autole?

Kas keegi oskab öelda, mis ilm Miamis on sept. lõpus-okt alguses? Ja kuidas leida võimalikult odavat ööbimist? Äkki keegi sel ajal seal kohapeal ja teab/oskab soovitada?