Toidupoed

Tere

Novembris perega minek Phuketi kanti.

Lapsed kaasas, kellest 1 on 11 kuune selleks ajaks.

Kellel on kogemus sealsete toidukauplustega? Kas seal on saadaval kergesti lastetoitusid, piimaasendajaid ja mähkmeid? Kas sealkandis on kuskil olemas ka meiemõistes "kaubanduskeskusi" kus on kõik vajalik ühes kohas.

Tõesti pole õrna aimugi kuidas seal need asjad käivad kuna pole varem käinud. Ei taha paariks nädalaks kogu lapsele vajaminevat varustust ka kaasas tassida

Tänud ette kes vastavad.

Endal lapsi pole aga seal on toidupoodisid iga nurga peal (Seven Eleven on nimi)+ apteeke oli ka nagu päris palju. Ehk siis apteegist saab kõik lapsele vajaliku: mähmked, lutipudelid. Arvan et seal ka lastetoidud ja asjad olemas! See phuket on nii suur, seal täitsa kesklinnas on suured kaubandus keskused, nagu meil Stockman või Viru jne jne, seal veel suuremad.

0
0

Paar aastat tagasi oli probleem, et poes ei müüdud paber mähkmeid. Müügil olid kilest mähkmed ja need sealses kliimas võid ette kujutada mis lapsega teevad. Kuid ehk nüüdseks on asi paranenud. Söökide ja piimapulbrite valikut oli küll.

0
0

Vähem kui aasta tagasi olime sama vana lapsega Karonil, kõik vajalik oli jalutuskäigu kaugusel, valik oli ainult piiratud. Patongis suur kaubamaja 15min auto sõitu, sealt sai kõik vajaliku ja valik väga ok, tootjad ainult kohati teised, peab oma lemmikud katsetamise käigus välja selgitama. Põhitoidud lapsel olid Puuvili, jogurt ja riis. Krabis oli jällegi lapse asjadega lood hoopis teised, kui on plaanis sinna ka minna siis soovitan varud kaasa võtta. Lühidalt mähmete valik suur, piimaasendajaid palju, püreede valik kesine, enamik magusad.

0
0

Olen 2 korda imikuga Tais olnud (mõlemal korral reisi kestvus umbes kuu). Tõepoolest häid mähkmeid ei õnnestunud osta. Peamine viga oli jah selles, et mingi kile oli peal, nagu keegi eespool mainis. Loomulikult on esindatud sellised kaubamärgid nagu Pampers ja Huggies, kuid ka Pampersid, mis sealt ostsin, ei olnud kaugeltki nii head, kui meil poest saab osta. Seal on hoopis teised mudelid ja materjalid. Mingid kõige kallimad variandid jäid proovimata, võib-olla need on ok, kuid hind oli Eestist palju kallim. Seega soovitan mähkmed kaasa võtta. Tagasi vedada pole neid ju tarvis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased