Birgit21

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
113 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Elame imikuga Tais-kui kellegil on küsimusi Tai või siia lastega reisimise kohta, siis oma küsimused võib kirjutada privaatsõnumina trip.ee kontole.

Aga kas oma söökidega lastakse siis lennukisse minna? Ja kui kõht tühjaks jääb, siis kas saab süüa juurde tellida? Või lisa menüüs ainult a´la shokolaadi ja kommide valik?

Kuidas söögiga AirAsia lennukil oli? Olen kuulnud et süüa saab selle aja jooksul 2x aga toitu pidi väga väike kogus olema ja kõht pidavat väga tühjaks jääma. Vastab see tõele?

Kui Phi Phi´le jõuad ja praami pealt maha astud, siis on juba kaugele kuulda kohalike karjumist, et kas vajad ööbimist?! Meie läksime ühe suvalise onukesega kaasa, kes lubas meile soodsaid hindasid. Antakse kataloog pihku, koos piltide ja hindadega. Kui midagi meeldib, siis helistab onu sinna ööbimiskohta ja uurib kas vabu ruume on. Nii lihtne selle ööbimise leidmisega seal ongi. Kui viitsimist rohkem, võib ka ise minna uurima saare peale, kas kuskil vabasid tubasid. Aga 36 kraadise palavusega meie ei viitsinud seda trügimist ette võtta seal väiksel saarel.

Internetiga Phuketil probleeme pole, seal iga nurga peal võimalus arvuti ligi pääseda. 1min surfamist maksab 1 baht.

Ehk oskavad nemad midagi sinu küsimuse peale vastata: http://www.phukest.com/kontaktid.html

Mis perioodiks Te Taisse lähete? ja kuhu kanti? Meil endal plaanis minna pikemaks ajaks ( a´la aasta) tahaks infot vahetada lihtsalt, mis ennem peaks kõik ära organiseerima lapse jaoks. Kus pileti ostsite ja kas voodi osas olete ka kellegiga suhelnud või võtate lapsele eraldi istumiskoha? Ühesõnaga ksimusi oleks palju :)

Mina soovitaksin raamatukogust laenutada Tai teemalise reisijuhi või ramatupoest osta. Sealt saab päris hea ülevaate kuhu minna ja soovitatakse ka häid vaatamisväärsusi+ räägitakse Tai kultuurist, hindadest, ööbimistest jne jnejne.

Tegelikult igas kohas ( v.a Phi Phi vist, kuna see nii väike saar) on võimalik minna ju turisti sektorist eemale. Nii ka Krabi kandis näiteks. Ei olegi mõet ööbimist võtta kohe Ao Nangi ranna juurde vaid paar km eemale. Minu arvates oli Krabi hulga kiftim koht ki Phuket. Ja üldse kui olla turistide sektorist eemal saab Tai´d hoopis teise pilguga vaadata :)

Kas keegi plaanib minna lähitulevikus väikese imikuga Taisse või on keegi sealt just äsja saabunud?

Minule potsatas e-maili peale selline pakkumine:

Pakkume Teile Tai, Pattaya reisid hinnaga al.10190.- 10 450.-3* /BB/ Jomtien Orchid hotel (Standard), 11 ööd, reis 30.01.10. info@uniontravel.ee

Minu arust on võimalik ööbida 4* hotellis ka 300 EEK´ga! Kes otsib,see leiab :)

Isegi läbi neti võib leida väga luks maju 15 000 bahtiga. Kohapealt ehk leiab veel soodsamalt.

Soovitan Krabis ühte super head kohta. Öö on vaid 700 bahti (kõrg hooajal) ja ööbimiskoht on ise 4* tasemel. Novembri kuus sai seda kohta külastatud ja siis sai just hotell valmis: http://baanhavaree.com/ kindlasti pole mõtet läbi neti seda kohta bronnida, sest läbi neti on kirves, aga kui kohale minna, öeldi hinnaks 700 bahti. Asub Ao Nangi põhirannast (seal ujuda nagunii ei saa) ca 2km kaugusel, ehk siis pole täpselt turisti keskpuntkis vaid 5minuti kaugusel (kui rolleriga sõita).

Kui ma ei eksi, siis buss väljus 2x päevas-Ao Nangi rannast sai osta pileti. Sõitis ca 4 h. Teine variant on minna sinna rolleriga ise ( ca 100km) Kolmas variant, minna nö reisilaevaga (väike praam vms).Pileti peaks saama jälle Ao Nangi rannast, putkadest.

Pidasin silmas just seda et on meelde jäänud et kui Eestis Tai keele kursused võtta, siis saab ka 1a viisa? VÕi see kehtib vaid siis kui Tais õpin Tai keelt?

Mäletan, et siin tripis oli kuskil infot, et saada aastane viisa, peaks õppima Tai keelt. Kas keegi oskab seda kommenteerida või anda linki antud teema kohta?

Panin nov lõpp dets algus, siis oli hinnaks 26 000 bahti. ja Hamburg -Bangkok.

Saksamaalt-Taisse. ISe peaks end sebima Sakasamaale!

Sms-i pole saanud, uurin asja! TÄNUD info eest!

Meie reisime Taisse 12nov kuni 5 dets. Ja kui Bangkokki jõuame siis põrutame kohe siselennuga Krabisse:) Niiiiiii oootan juba. Mingi 2-3-4 päeva oli Finnairil selliste hindadega reisid. Kusjuures Helsingis peab vaid 1h 30min istuma kohapeal, ennem kui uue lennu peale saada. Ehk siis igati mõistlik!

http://www.bookinghouse.ee/ee/air/search/curr/EEK/from/TLL/to/BKK/journey/roundtrip/departure/2008-11-04/return/2008-12-04/adults/2/children/0/infants/0/seniors/0/youth/0/ Kui panna näiteks kuupäevadeks 04.11.2008-04.12.2008 siis tuleb selle perioodi hind 12 500. Muidugi ma ei saa jätta lisamata, et ise sain pileti 7700 EEK :) Finnairiga minnes !