trip-krainetrip-ukraine-dark

Jaana

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
39 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

17 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Mina maksin jaanuari keskel 30-40 BHT banaani pannkoogi eest. Oehh kuidas praegu isutab :) White Sand Beachil oli jah üks söögikoht, mis pisut meenutas sööklat, hinnad imeodavad ja maitsvad. Kahjuks samuti nime ei mäleta, aga vürtsikas kohalik roog maksis vaid 45 BHT. Sõime ka nooblis rannarestos, kus supi hind oli näiteks 250 BHT ... nii et valikut leidub kindlasti igale rahakoti suurusele.

Tere Gajane. Kas olete juba reisil ära käinud ja kuidas ümberistumine sujus? Kui pikk ümberistumise vahe teil oli?

Triplekix ole kuss ja mine arene kusagil mujal.

Oi Kristjan-Kristjan, sina ja sinu mõttemaailm. Inimene näeb seda mida tahab näha.

Minagi tahaks Merca teisele küsimusele vastust kuulda? Nii et Triplekix lase aga tulla.

Meiegi vahetanud kohapeal, siit kaasa Eurosid või dollareid nagu eespool Kutsagi rääkis. Kunagi ei tea palju sul Bahte kulub.

See pole pere hotell. Sinna hotelli üldjuhul satuvad üksikud meesterahvad. Sipelgatel on tubades oma rajad mida pidi jooksevad (neid leidub paljudes hotellides), kuid seal hakkasid nad eriti silma. Liialt palju neid. Koristaja koristas toa koos 100 USD-ga :))) Hommikusööki tuli oodata vähemalt 30 min kui siis kätte said oli juba väga hea. Ja need räpased laudlinad... uhh no tõsine kahetärni hotell. Lõpuks eelistasimegi hommikusööki nautida lisa raha eest teistes restoranides. Kusjuures omanikuks on rootslane ehk võiks ju oodata euroopalikuma tasemega hotelli. Sattusime ise sellesse hotelli koos lastega viimase hetke pakkumisega, hind oli muidugi mega odav. Lastel meeldib reeglina basseinis sulistada mida seal pole. Meie reis läks õnneks kuna seal lähedal väga hea tasemega hotellis ööbisid meie tuttavad siis veetsimegi enamus ajast seal või rannas.

Appi!!! Sellest hotellist hoia küll eemale, eriti veel kui lastega oled.

Olen valinud sealt tõesti ööbimise. Mis sind täpsemalt huvitab? Kes su kaaslased on jne (st lapsed, täiskasvanud)?

Julgen soovitada Aret, ise käinud ja lähen uuesti :)

Minagi soovitan Rootsi suusakeskusi. Ja kui autos ruumi siis suusad ikka Eestist kaasa võtta. Auto rendi koha pealt jään kahjuks vastuse võlgu.

Olen käinud Tais kokku 5 korda ja nendest 4 korral on lapsed kaasas olnud ja tõesti oli laps 5 kuune ja absoluutselt mingeid probleeme meil pole olnud. Lennuki õhku tõusmisel jäi laps tissitamise ajal magama ja tegi seda vahemaandumiseni (ca 6 tundi) ja oligi ärkvel just see vahemaandumise aja ning uuesti õhku tõusmisel jäi magama, lisan et meil oli koht esimeses reas koos voodiga. Tailased on väga sõbralikud just valgete laste vastu, on meeles seik kus restoranis süües võttis ettekandja tüdrukukese seniks enda hoole alla, et saaksime õhtusööki nautida :) Kindlasti soovitan kaas võtta kõhukoti. Siiani on õnnestunud meil igasugu haiguseid vältida. Ja väga õige lause eelnevatelt kommenteerijatelt, et 5- kuusel lapsel ei ole vahet kus ta magab. Ei ütleks ka et kuidagi seda puhkust vähem nautinud oleks kui teisi, ükski käik käimata ei jäänud. Pigem oli piin siis kui esimest korda minnes esimene laps 1 aastasena koju jäi... igatsus oli suur. Veel soovitaksin kaasa võtta paber mähkmeid kuna tookord neid veel seal müügil polnud (5 a tagasi). Toredat reisi teile :)

On veel mõni Tai teemalises foorumis see märkimatta???

detsembris alla 800 euri ainult lend finnmatkatest.

See ju nii individuaalne. Ise olin küll kolmanda kuu peal alles aga ei mingeid probleeme. Skuutriga ei soovita sõitma minna vms mis põrgatab väga, rolleriga tasuks ka ettevaatlik olla.

Paar aastat tagasi oli probleem, et poes ei müüdud paber mähkmeid. Müügil olid kilest mähkmed ja need sealses kliimas võid ette kujutada mis lapsega teevad. Kuid ehk nüüdseks on asi paranenud. Söökide ja piimapulbrite valikut oli küll.

novembris Phuketis. Nägin ära vihma millist pole iial näinud, millest tekkis väikest laadi uputus. Elamud mis olid nõlvaku peal tehti mõlemat poolt maja uksed lahti ja vesi voolas üle põranda teisest uksest välja... jäi mulje nagu oleks see neil tavaline :) Tuk-tukid seisid kuna veetase tee peal oli suht kõrge. See oli siis korra, ülejäänud kaks nädalat oli tglt suht pilvealune muidugi oli ka selgeid päevi, pooltel päevadel sadas vihma aga seda vaid korraks ca 30 min ja jälle kuiv. See reis toimus novembri lõpust detsembri alguspäevadeni.

Meil sama lugu, auto kõrgus oli 184 cm, keegi ei teinud sellest välja.

selle hinnaga saad ainult teatud perioodil. Uurisin ka neid, endal minek märtsis. Kusjuures minul tuli soodsam võtta laeva pilet ja majutus eraldi.

Aga kuidas selle Ao Nangi rannaga ikka on? Kas peaks hoidma Nopparat ranna poole?

Milliseid arvamusi veel Krabi Ao nangi ranna kohta on? Lulu mis sina sellest kandist arvad? Phuket ja Khao Lak on juba läbi käidud korralikult ja nüüd minek Krabile kuid foorumist lugedes ei leia otsest kinnitust et ikka õige otsuse tegin :( NB: pv: kuidas loodus erineb Andamani mere ääres tunduvalt Tai lahe äärsest? ilusam?

Aitähh Narr. Kuid kui palju sul see lennupilet havaile maksma läks ja kui kallis hotell kus ööbisid?