toit reisiks?

mida võtta kaasa, et 3 päeva reisil vastu pidada?

pakendatud juustuviilud (eesti juust, atleet), pakendatud singiviilud, pakendatud suitsukana kintsud, leivakrõbuskid Finn Crisp multigrain, banaanid, kasekese kommid, kalevi shokolaad, seega natuke soolast ja magusat, vedelikku saab osta.

ei plaani raha kulutada, sest inglismaal on asjad räigelt kallid :P

vett plaanin ka eestist võtta

Mõtle järgi palju ja millal ja mida sa kodus sööd. Nt. hommikuks puder, siis ostadki kaasa selliseid üheportsu pakendeid, millele lihtsalt keev vesi peale ja asi korras. Ja samamoodi mõtle, mida sa lõunaks ja õhtuks sööd.

Londonis Hiinalinnas on söö-palju-tahad buffe´d 5 naela ehk veidi üle 100 eek. Et kui tahad sooja toitu.

jah need buffe´d on täitsa head, aga seal kuhu ise satun ei ole neil 100km ulatuses, magamine toimub põrandal ning kusagil toitu soojendada ka ei ole

kuidas kodutehtud salatid, võileivad, selveri soojaletist asjad säilivad?

Kuidas su kodustehtud salat säilib, võid ju eelnevalt järgi proovida.
Säilivuse seisukohalt pole eriti oluline, kas salatikarp seisab 3 päeva su köögilaual või viid sa ta selle aja jooksul ka Inglismaale.

Samasugused katsed võid läbi viia ka võileibade või Selveri soojaletist ostetud kanakoibadega.

Üldjuhul salatid ja võileivad sooja käes eriti ei säili. Kõik sõltub sellest, kus sa neid säilitada saad.

Tõsisemalt -- võileibade jaoks võta kaasa eelpoolmainitud juustulõike ja täissuitsuvorsti. Ning eraldi leiba-saia. Võil on omadus soojas üles sulada. Võileivad teed valmis kohapeal.

Samas kui sa isegi vett plaanid Eestist kaasa võtta, siis vast pole mõtet minnagi?

100 km ulatuses pole hiinakat - Briti saartel ei tohiks sellist kohta olla.

kas lähed üksi või kambaga? mitmekesi saab paremini kombineerida.
aga 3 päeva on vähe, selle elab ka pea söömata ära.

võta kaasa kuivi toiduaineid. liha-asjadest konservid, suitsuvorst, õllesigarid. juust. saia-leiva ja või saad ehk kohapealt, samuti juurikad ja muu. salatid on kaasavõtmiseks paha variant (mõtle kasvõi sellele, kui see salat sul lennukis kotis laiali läheb), aga ostad majoneesi poest ja segad kohapeal kokku. kuivsupid, näkileivad, kalevi kommid... kui soojendada ei saa, siis on muidugi jama - aga miks ei saa? kann ja keeduspiraal kaasa, ja inglise/euro pistik muidugi.

ja VETT kaasa võtta? kraanivesi on isegi Inglismaal pea tasuta.

poetoidu hinda näed ntx http://www.sainsburys.com/groceries/index.jsp pealt.

a yldiselt... edasi-tagasi reisi inglismaale maksab juba lennukipiletite osas nii palju, transa kohapeal lisaks, et hirmsasti toiduga pipardama hakata ei tasu. eesti hindadega võileibade tegemine (nii et neist päevaks söönuks saab) tuleb ilmselt kallimgi kui odava otsa aasia söögikoht.

Keeduspiraali saad kaasa võtta, ja kiirsuppe, mis keeduvees lahustuvad. Pulbrist kartuliputru ja kotlette (neid tuleb küll külmalt süüa sel juhul). Ka kuubikutest puljongit võileiva kõrvale. Kunagi kui bussiga mööda Euroopat sai käidud, oli see üks söök. Näksimiseks küpsist, kommi kindlasti.
Ilmad pole just soojad, seega saad ka keedumuna kaasa võtta näiteks.
Konserve on ka igasuguseid.
Kindlasti tuleb poes ringi vaadates veel ideid, kolmeks päevaks kindlasti :)

siiani olen ma piodanud ennast veidrikuks ja koonriks. Oma 20 päevase L-Euroopa pildistamise reisi ajal sõin reeglina 2 võileiba päevas, kuid isegi mina polnud sihuke, et kodunt vett kaasa võtaksin. Joogi ja söögi ostsin siiski kohapealt. Sellisel juhul on tõesti ainult üks soovitus. Istu kodus ja korja raha. Ja kui oled selle 200 krooni kokku saanud, sõida siis. Kuigi ma kardan, et sul ei lasta 20 liitrise veekanistriga lennukisse ja ülekilod lähevad nii kalliks, et pead kõik oma 3 päeva istuma lennujaams.

joogi kohapealt mõtlesin seda, et võtan 1.5l kaasa jne
kindlasti ostan ka kohapealt juurde

aitäh kõigile soovituste eest

Mainiks ära, et käsipagasi hulka ei tohi üle 100ml vee kaasa võtta ja tavapagas on väga kerge kaduma, nii et vähesed inimesed kasutavad seda. Enamasti võetakse ikka käsipagas, kuhu mahutatakse oma asjad ära!

Kui nii palju suudad kulutada, et piletid osta, siis j2ksad ju pisut syya ka kohapeal osta. See vee kaasa tassimine k6lab pisut tobedalt.

Mõtle nüüd ise kui palju sa 3 päeva jooksul siin toidule kulutad.Isegi kui seal toit mitu korda kallim on ei tasu se paarisajakroonine kokkuhoid toidu kaasalohistamist ära.Kogu reisieelarve kõrval on see ju tühine kokkuhoid.

Kallis inimene, kas teil pisutki loogilist motlemist on? Milleks kusida nou nii banaalsete ja elementaarsete asjade kohta? Kasutage veidi oma ajumahtu enne kui siia foorumisse abi tulete kusima. Mida kaasa votta? Mmmm...kui ikka toesti rahakest napib, siis milleks minna? Teisalt jalle, kas olete poes nainud pakisuppe, puuvilju voi kuivleiba?