Transfeer Veneetsia lennujaamast

Kas keegi oskab soovitada kindalt transfeeri firmat Veneetsia Marco Polo lennujaamast? Nimelt on vaja minna Lido di Jesolo hotelli peale Wizzair lennukit, mis arvatavasti maandub 23-24:00. Või keegi läheb ise sinna ka 21.07.22?

Proovisin netis otsida aga seal kas hinnad üsna kõrged 135-150eur ühe otsa eest või tagasiside firma kohta on väga negatiivne (mitu korda ei tulnud auto kohale) või nad lihtsalt ei vasta päringule.

Uber sõidab Itaalias, võib panna ka sellise äpi nagu ITaxi - sellega tuleb takso kohale ja sõidab taksomeetri hinnakirja järgi, aga sai ka kohale jõudes mingi kaardi- või Paypali makse vormistada, kui sulli pole. 

Kui ise tellimisega sebida ei viitsi ja tingimata transfeeri tahad, ning Lidos on normaalne hotell, siis võta ühendust hotelliga ja nad korraldavad selle sulle. Maksab ehk kümneka rohkem kui ise netist sebides, aga who cares.

0
0

Minu teada Uber Itaalis ei tööta eriti, ainult Uber Black mõnedes linnades, ehk luksuslik variant. Tavalise takso puhul võib öine tariif olla oluliselt kallim, nagu aru sain. See panigi transfeeri poole vaatama. Sellel ITtaxi rakendusel on miinus, et ta ei näita hinda tellimisel.

Sain mingist firmast transfeeri pakkumise 84 euri eest. Ei saanud veel aru, kas see on tavataksost kallim või odavam, kui distants on 35km.

Oli ebameeldiv kogemus öise Ciampino takso tellimisega, kui lennujaamas ei olnud ühtegi taksot ja äpp ka ei andnud vastust. Veneetsias seis võib parem olla, aga tahaks veidi kindlustunnet.

0
0

Ei usu, et probleeme on (kuigi pole Marco Polos öösel maandunud). Tegu siiski rahvusvahelise lennujaamaga, erinevalt Ciampinost, kus maanduvad ka "normaalsed" lennufirmad. Tänase seisuga pärast kella 23 veel ca 10 lendu, kella 1 -3 ajal on saabumisi, seega ca 700-800 inimest tahab sealt lennujaamast ka öösel kuskile saada. Raske uskuda, et ei saa näiteks lihtsalt taksot võtta peatusest ka südaöö paiku.

0
0

Kuidas ja mis hinnaga õnnestus lennujaamast peale wizz airi hilist lendu linna saada?

0
0

Olen Marco Polo lennujaamast Gettransfer.com kaudu saanud soovitud kohta peale maandumist, Ravennasse oli ca 320€ üks ots, 140km.

Juht tuli kenasti nimesildiga vastu lennujaama.

Sama platvormi kasutanud ka Hispaanias.

0
0

320 € 140 km eest??? See oleks sama kui keegi maksaks 400+ eurot et Tallinnast Tartusse sõita. Tõenäoliselt tasus teemaalgataja oma 1775 km pikkuse Wizzairi lennu eest Veneetsiasse oluliselt vähem.
Kuidagi täiesti paigast ära on need proportsioonid...
Võib-olla oleks kokkuvõttes mõistlikum maksta lennupileti eest enam, aga valida selline ühendus, mis normaalsel ajal kohale jõuab.

3
0

Itaalias ongi takso suht kallis.  Sisseistumine on ca 6 eurot,  km hind ca 2 eurot.  Öised tariifid on kusjuures kallimad.  Seega 320 € tundub 140km eest öösel suht õige hind.  

Kes meist ei tahaks mugavate kellaaegade järgi lende valida.  Kuid sageli polegi mingit valikut.  Kui võtta odavad lennud ja takso hind mitme inimese vahel jagada,  siis tuleb kokkuvõttes ikkagi odav.  Üksi reisides on muidugi teine teema.

0
0

Lihtsalt infoks kuidas mul läks. Wizzair hilines ~1 tund ja transfeer sõitis juba ära, kuigi pidi jälgima millal lennuk maandub. Seega olin sunnitud lennujaamas taksot võtma, kuna hakata äppidega jamama ja veel ootama oeale südaööd juba soovi ei olnud. Palju valikuid seal eriti ei olnud, takso autode järjekord öösel täielikult puudus. Õnneks leidsin saabunud taksot ja sõit Lido Di Jesolo hotellini läks maksma 100 eurot, umbes 35km eest. Ja seda hinda ütlesid 2 taksot, seega selline hind on levinud seal.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased