Transiit läbi Inglismaa

Tere

Plaanime Hispaaniast tagasilendu Eestisse ning üks valikutest on tulla läbi Inglismaa. Oleme kuulnud, et see transiit olla riskantne, kuna lendudega on probleeme (neid tühistatakse jms). 

Kas kellelgi on olnud kogemusi seoses Inglismaa transiidiga?

Jään ootele! :)

Lendude tühistamise tuleb ette kõikidel liinidel.

Kui pikalt Inglismaal plaanite viibida? Kui on edasilend samal päeval, tuleb kuni kolm päeva enne lendu teha test, tingimused leiab siit ning täita tuleb PLF.

Kui edasilend on järgmisel päeval või hiljem, tuleb lisaks broneerida ja ära maksta kaks testi, autoriseeritud pakkujad leiab siit. Lennujaamast tuleb suunduda otse hotelli ja hotellist tagasi lennujaama, ringi kolamine pole lubatud.

Oleneb millal teil reis planeeritud on, tingimused võivad loomulikult muutuda.

0
0

Plaanime inglismaal olla kuni 12h ning reis plaanitud juuli teise nädalasse.

0
0

Äkki on kellelgi kogemus - kui test on positiivne (läbipõdenu ja vaktsineeritud) Kas siis ei ole transiidina võimalik läbi minna? Nad ju ei aktsepteeri EL vaktsineerimise serrifikaati? 

Antikehade testi ka ei aktsepteerita?

0
0

Mingeid erandeid vaktsineeritutele ei tehta ja mina teada mitte ka läbipõdenutele.

Ehk siis kui test pärast läbipõdemist on endiselt positiivne, siis sa lennukile ei pääse.

Antikehade test aktsepteeritud testide nimekirjas pole.

1
0

Tere,

Kas kellelgi on värskemat kogemust transiidi osas.

Kui kahe lennu vahele jääb tund ja 10 minutit, kas siis jõuab lendu vahetada eeldusel, et lennuk ei hiline? Ise arvan, et kui lennujaamast väljuma ei pea, vaid tuleb liikuda õigesse väravasse, siis peaks jõudma. Kui aga kästakse välja minna ja tuleb uuesti siseneda läbi turvakontrolli, läheb juba kahtlaseks (lisaks veel covidi teema).

0
0

Lutonis kindlasti ei jõua. Seal transiittsooni ei ole. Väljud lennujaamast ja sisened uuesti, nagu kõik lennujaama sisenejad. Uus turva ja testide kontroll.

0
0

Oleneb lennujaamast, nagu ketukas ütles. Lutonis ja Stanstedis ma isegi ei üritaks transiittsooni puudumise tõttu. Heathrows peaks olema teoorias tehtav, võimalik et Gatwickis ka. Turvakontroll tuleb läbida igal juhul, ära jääb vaid passikontroll.

Kui lennud erinevatel piletitele, siis ma jätaks vähemalt kaks tundi vahet.

0
0

Tänud info eest

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased