Transport Palma de Mallorcal - Palma lennujaam - Magaluf - Palma lennujaam

Tere!

Plaan sõpradega augustis Palmasse minna. Kuurordiks otsustasime valida aga Magalufi, mitte Palma linna, kuna leidsime seal hea hotelli ja ööelu pidavat seal kah vägev olema.

Küsin aga, kas on kedagi, kes on seda marsruuti sõitnud? Mis on kõige lihtsam/kiirem/odavam variant kümnele inimesele?

Ise natukene uurides leidsin näiteks ühe võimalusena Palma kesklinna bussiga lennujaamast ja sealt kaugliinide bussiterminalist bussiga kuurorti. Ka seda kogemust võite jagada, kui kellelgi on.

Rahvas on kõik nooremapoolne, nii et kergetviisi seiklemise vastu ei ole midagi =). Küll aga tasub arvestada, et kindlasti on igal ühest meist kaasas tükike pagasit. :D

Soovitan küsida hotellilt transfeeri, see peaks kõige mugavam ja soodsam tulema.

0
0

No koige parem ja mugavam on minu oma kogemuste pohjal votta lennujaama eest takso sest bussidega seiklemine koos pagasiga on natuke niru. Lennujaamast Magallufi voi Palmanovasse maksab 40 eurot ja soit kestab umbes 15-25(oleneb liiklusest,mitte kunagi pole mul lainud kauem) , kolme neljakesi ei ole see just suur summa ja mugavam on ka sest jouad otse hotelli ukse ette. Aga muidu saad ka jah broneerida transveeri peaaegu koikide lennufirmade voi hotellide kaudu ja hind on kuskil 8-1O eurot. Ja nightlifest nii palju ,et kui olete klubitajad siis on Magallufis jube hea koht nimega BCM PLANETDANCE,mega suur ja hea soundsystem.Pileti hind on kuskil 20-40 eurot aga see-eest on koik joogid tasuta(vahemalt nii oli eelmine aasta)No ise olen seal kainud ikka mitu korda ja lahen uuesti 25 juuni;)

0
0

Siis sa jõuad ilmselt veel vahepeal tagasi enne meie sinnaminekut, värskendused on teretulnud! XD

Aga nii palju, et otsustasime transfeeri kasuks. Näkku tuleb edasi-tagasi nõndaviisi ainult 380 krooni ja saame samuti otse hotelli ette.

0
0

Kas autot ei plaani rentida?

0
0

voibolla siis akki augustis kohtume seal ja raagiks paar sona eesti keeles?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased