Transport sadam-Djurgarden

Palun tehke mulle selgeks, missuguse transpordiga saab sadamast Djurgardenisse ja tagasi? (Teemaks Rootsi kruiis). Kas saan kuni sillani ja saarel liiklen jalgsi?

Tahaks proovida metrooga sõita (kust piletid osta, mis liin, mis suunas) nii, et tagasi (kust pealeminek jne) ka laevale jõuame õigeks ajaks.

Tänud ette!

Google teab, näitab ja õpetab.

Stockholmi metroost on Trip.ee-s korduvalt juttu olnud, otsing lehe ülaservas abiks. Üks sellesisuline postitus on näiteks siin. Metroopeatused on muuseas Google Mapsis ka olemas ;-)

btw, Tallink, kust sa eeldatavalt kruiisi ostsid, oskab ka aidata, täiesti eesti keeles seejuures ;-)

Palun värsket infot Stockholmi ühistranspordi kohta: Kas Tallinki laeval müüakse endiselt ühistranspordi ühekordseid paberpileteid? Sain aru, et bussides toimub pileti registreerimine automaadis. Kuidas on lood trammides, kas samasugune automaat? Kui jätkan selle piletiga reisi trammis, kas tuleb siis ka trammis pilet registreerida?

Tänud ette!

Müüakse ikka, infoletis (reception). See ühekordne pilet kehtib 75 minutit alates registreerimisest, sõidukit vahetades uuesti registreerima ei pea. Trammiga Stockholmis sõitnud pole, aga usun et on sarnane automaat.