Travelcard

Kas 1 Day Travelcard-i on võimalik osta ka Londoni Heathrow lennujaamast kohapealt? Ei pea Eestist ära ostma? Kuna külastan Londoni ainult üks päev, siis see kaart olevat kõige soodsam viis ringi liikuda, on nii?

Tänud! Siin foorumis käis mingist teemast läbi, et tuleb Eestist osta.

Veel üks rumal küsimus. Nimelt on öeldud, et: Off-Peak Day Travelcards Can be used from 09:30 Monday to Friday. Mina rumal inimene ei saa aru, kas 9.30 on mõeldud hommikul? St, kui ma sõidan metrooga umbes kella 11 ja 18 vahel, siis millise kaardi ma pean ostma, kas tavalise või off-peak-i?

Jah, 9.30 on hommikul, seega kui sõidad hommikul peale 9.30, siis osta off-peak (mis on odavam). Peak on hommikuse tipptunni ajal sõitjatele - seega kallim.

Aga kas siis õhtust tipptundi pole? Mul oleks vaja poole kuueks lennujaama jõuda. Siis kehtib veel off-peak kaart?

Copy-paste Transport for London lehelt: Off-Peak Day Travelcards Can be used from 09:30 Monday to Friday or all day Saturday, Sunday and public holidays on the day of validity and for any journey that starts before 04:30 on the following day. link: http://www.tfl.gov.uk/tickets/faresandtickets/1055.aspx

Seega jah, õhtusel tipptunnil võid ka sõita off-peak kaardiga.

Selline mure siis, et lähipäevil plaan Londonisse minna, olen palju uurinud ja lugenud ning leidnud väga head infot Londoni kohta. kuid palun aidake need inimesed, kes on kasutanud seda kaks ühes soodustust (vaatamisväärsused – http://www.daysoutguide.co.uk/), milline Travelcard siis ikkagi peaks olema, et seda soodustust saada. Vaatamisväärsustelt hoiab sellega ikka päris kõvasti kokku. Kas see kehtib ka selle One Day Travelcardiga?? Või milline kaart teil oli et soodustust saite? ja kust selle ostsite?

Ette tänades.. :)

Sooviks teada, et saabudes Stansted lennujaama kas saab osta sealt ka travelcardi ( off peak) teatud tsoonis liikumiseks, millega saab siis päeva jooksul liigelda kõigi transpordi vahenditega ja kas saab siis lennujaamast ka kesklinna selle sama travelcardiga või peab ikka eraldi pileti ostma? Ja kuidas need tsoonid üldse jaotuvad millised piirkonnad jäävad millisesse tsooni kui keegi teab ? Aitäh!